"Kolekcija vojnih masina"

62

"Kolekcija vojnih masina"

Koja cena bi bila najprihvatljivija za ovu kolekciju

  • 100-200 din
    16% [10]
  • 200-300 din
    59% [36]
  • 300-400 din
    19% [12]
  • 400-500 din
    4% [3]
  • Ukupno glasova : 61
offline
  • dizajner
  • Pridružio: 16 Apr 2012
  • Poruke: 169
  • Gde živiš: Beograd

Isto je tako u Beograd, mozes da nabavis sve modele jer ih ima dosta. Predpostavljam da se slabo prodaju jer su lose uradjeni.



offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Evo momci, danas sam u Šidu video oba modela Vojnih mašina na kioscima kao i Do-17 i Tornado. Možeš da kupiš gde hoćeš. A šta to znači... zaključite sami.



offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Phalcon ::Evo momci, danas sam u Šidu video oba modela Vojnih mašina na kioscima kao i Do-17 i Tornado. Možeš da kupiš gde hoćeš. A šta to znači... zaključite sami.
Нека војна вежба у Шиду?? Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Baš si spadalo Sat. Posao druže, posao.

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Phalcon ::Baš si spadalo Sat. Posao druže, posao.
Хахаха,наравно!Мислио сам јер има толико авиона и војних машина у Шиду!Шала мала! Ziveli

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Stvarno pa jel do sada niko nije kupio Kacusu iz BG-a da je prokomentarise i napise utiske.

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Како видим, и екипа на фејсу се "смрзава" - нема Каћуше нигде.
Вaљда ће се неко смиловати...

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Ja cu je kupiti sutra, ali po svoj prilici za ovu kolekciju izgleda nema neko veliko interesovanje. Danas u radnji kod komsije vidim jos ima broj 1 i 2.

offline
  • Vojnik
  • Pridružio: 24 Apr 2012
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

ja nisam kupio , imao sam povredu sinoc i obaveze su me sprecile da stignem i da izadjem..

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Je`l bolje sada? Nije nešto strašno?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2865 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 6 sakrivenih i 2799 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, Apok, AudioTehnica, Bbbggg1979, berste23, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, brandža84, Cicumile, Colt D, DaliborVukadinovic, Dambi, Džekson, esko_hz, g_g, Georgius, gorval, gost321, GveX, Igritelj, ivan979, Jaz, Kalem, kinderpingvin, Klonfer83, Konda, Koplje, leopard83, MaksicZoran, mdp92, Medojed, Metanoja, milan47, MK10, moldway, nebidrag, nelezele, nenomir, OKT, ozzy, Papadubi, Phaeton, Pilipenda, PO1974, Pururin, raptorsi, sap, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, Srna, stefan95, stegonosa, TheDictator, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123