"Kolekcija vojnih masina"

64

"Kolekcija vojnih masina"

Koja cena bi bila najprihvatljivija za ovu kolekciju

  • 100-200 din
    16% [10]
  • 200-300 din
    59% [36]
  • 300-400 din
    19% [12]
  • 400-500 din
    4% [3]
  • Ukupno glasova : 61
offline
  • Vojnik
  • Pridružio: 24 Apr 2012
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

Da nam stize Altaya bilo bi bolje Very Happy pogledaj nivo detalja Altaya-e a pogledaj Amercom-a Smile



offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

nenadwebivi ::Da nam stize Altaya bilo bi bolje Very Happy pogledaj nivo detalja Altaya-e a pogledaj Amercom-a Smile
Шта да радиш, тако ти је то!Колико пара толико музике!Додуше за Каћушу више пара него музике! GUZ - Glavom U Zid



offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68


Evo Saturne pa uporedi.

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

mika vrbas ::
Evo Saturne pa uporedi.

Хвала Мико!Каћуша и не изгледа толико лоше али...нисам је узео па да не судим!

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

А помера ли се шта на Каћуши?
Подиже ли се лансирна рампа, или нешто слично?

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Videću Kaćušu na kiosku pa ću napisati moj sud o njoj.... Veličina i nije loša ali su maskirne boje katastrofalne.

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Nista se ne pomera sem tockova, ocajno je uradjena, donji deo je sve u belom kao da su je bojili belom bojom i od dole, po meni ocaj zivi.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Kada ti to kažeš, koji si zaljubljenik oklopa, onda je zaista tako !

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Jos u casopisu pise kako je takva kacusa ucestvovala na frontu kod Staljingrada u neimenovanoj jedinici. Nigde nijednog natpisa ili neke oznake, gornji deo (lansirna rampa) malo ukrivo zalepljena, Svetla, branici, sasija, opruge sve u belom, rucke za nivelisanje rampe isti sve u belom. Jako sam razocaran ovim modelom.

offline
  • dizajner
  • Pridružio: 16 Apr 2012
  • Poruke: 169
  • Gde živiš: Beograd

U pitanju je skupa ocajno odredjena igracka i nista vise. Zaobici u velikom luku.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1288 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 9 sakrivenih i 1192 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AS, Asteker, Banovo Brdo, BasCelik, bigbear, bobomicek, bojanM84, bojcistv, Cigi, Ciri1994, cvrle312, DaliborVukadinovic, debeli, dejan1972, Dejan_vw, Dekanovic, Deki Duga Devetka, Djole3621, djonsule, Djota1, dragoljub11987, DrNeoCortex, dule10savic, Džekson, gaga23, Georgius, goran.vvv, goxin, ILGromovnik, Ivoo, Još malo pa deda, K-1A, kaisarevic1, kinderpingvin, Koplje, larix, lcc, Lep1na, LostInSpaceandTime, luka35, Medojed, miki69, milanstankovic087, milenko crazy north, MILO-VAN, Mitogna, Mićko, mocnijogurt, Mrav Obrad, nekdo, nenad81, Nepopravljivi, Niki2024, nixos, Nomica, nuke92, porticco, RajkoB, repac, royst33, S-lash, Semprini, skok, Smiljkovich, Sone0883, ss10, stegonosa, superwhy, t.e.m.p.l.a.r., theNedjeljko, Tihi86, Vasilije74, Vatreni Zmaj, Vlad000, vlad4, Vlada78, vladivostok, Vlado82, voja64, Vojkan Petrovic, vrgudinac, YFSS33, Zanimljivo, zdrebac, Zmaj Tolak, 2001, 79693