Lepak

2

Lepak

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Ipak je bolje sada.



offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16629

У једној клиници за одвикавање болести зависности био је и један момак који је дугогодишњи уживатељ лепка.
Пошто му је модус операнди био да отвори канту лепка и удише, као нусефекат се појавило да су, од дугогодишње употребе, паре лепка нагризле кожу лица и предње половине главе, те је изгубио длаке и косу на том делу.



offline
  • RiV 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 25 Okt 2006
  • Poruke: 321

Slovenci su napravili neki lepak koji kosta oko 1000 din(ovo je info sa jednog drugog foruma) Zalepili su nekog iz publike za plafon i nije spao
Isekli su kozni kais pa ga zalepili i onda dali nekom iz publike da vuche da se otkine( pa je lik upao u zelju da pusti kais) i nisu uspeli da ga otkinu NA zalost ne znam ime ...

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

To bi trebalo da je lepak PASCO FIX. Lepi sve sto postoji - metal, drvo, tekstil, gumu, plastiku....

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Pazite se one smese koja skida staru farbu! Znate ono, namažeš četkom staru farbu na stolariji, sačekaš malo i kad stara farba počne da se podiže, samo je oljuštiš špaklom.
Au, kakvo sam trovanje imao dva dana od toga! Tek sam posle pročitao uputstvo, a tamo lepo piše: korišćenje samo na otvorenom prostoru!
Mislim da se zove "Skidol" ili tako nešto...

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Sale ::Pazite se one smese koja skida staru farbu! Znate ono, namažeš četkom staru farbu na stolariji, sačekaš malo i kad stara farba počne da se podiže, samo je oljuštiš špaklom.
Au, kakvo sam trovanje imao dva dana od toga! Tek sam posle pročitao uputstvo, a tamo lepo piše: korišćenje samo na otvorenom prostoru!
Mislim da se zove "Skidol" ili tako nešto...


Pa sto nisi pitao ako vec nis hteo da citas? GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Znaš kako kažu:
"Loš primer daje dobar savet"

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

ja sam takodje imao loše iskustvo sa lepkom u zatvorenoj prostoriji,bila zima,lepio neke sundjere(radim tapetariju),i to je potrajalo...lele majko mila mene glava odvalila,ko da me je neko malje udarao celu noć(kako neko može da uživa u tome nije mi jasno)...na sreću nisam imao doživljaje,ali sam ih imao kad smo pekli rakiju.ljudi moji,ćale i ja pekli rakiju od kajsije,miriše na kilometre,ćale malo trgno,ja ni kap,medjutim kako sam ja celo vreme bio u poluzatvorenoj pecari,kad me je to razvalilo Twisted Evil bio sam bolestan nekoliko dana,nesmem ni da zamislim koliko sam promila naudisao tog dana,sve direktno išlo iz pluća u krvotok...od tada ne pijem Mr. Green

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

@markus

i ja sam takodje radio tapetariju i isto je bilo dok nisam pronasao normalnije lepkove za tu namenu

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

kuzmar,onda znaš kakav je osećaj Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 778 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 0 sakrivenih i 770 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, BORUTUS, Lotus, maksi007, Markan90, Slingshot, vidra boy, XBMC