Ludi letaci

2

Ludi letaci

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

chepeca ::a evo još jednog ludaka koga sam gledao

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


To sam stavio jos na pocetku Wink

Ovo nije neki poseban let,skok....ali moram ovo da stavim jer ovaj lik zasluzuje medalju za glupost GUZ - Glavom U Zid

Worst Skydive Ever

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 29 Jul 2008
  • Poruke: 82
  • Gde živiš: nbg

hahaha odličan je....



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

A low flying harrier

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

VERY low Harrier ("I won't flinch..")-A reko da nece da se sagne Mr. Green

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

LOWASS A-10 FlyBY!!

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Blackbird Low Fly-by-ovo je dozivljaj uopste videti,a jos videti kako leti

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Crazy Sky Diver

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

rip
  • natrix 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 8179

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ziveli

p.s. moj favorit
AC/DC Thunderstruck Interpreted By Zoltan Veres... Airshow Wink

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Odlicno Natrix Ziveli moram ove ludake da izdvojim :Z

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Jump from 1000 ft antenna at daylight

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

The Ultimate BASE Jump

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Cim skupim 13 000 dolara idem Mr. Green

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Shocked Shocked Shocked

offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

Ova zadnja slike je napravljena na Holandskim Antilima, tako bar mislim. Nije ovo ništa. Šta tek reći kada tuda preleti 747 ili Airbus 340. E to je već nešto. Ima milion slika na kojima se to vidi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 929 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 7 sakrivenih i 844 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, amaterSRB, antiboljsevik74, Avalon015, Baždaranac, Belac91, BlackTower, bojan1234, Bokiboks, Botovac, BSD, cavke, delboy, desmeki, DrNeoCortex, dukajov, dushan, Dusko_Dugousko, Džekson, ekser222, Electron, jalos, Jaz, JOntra, Kaplar2, kib, kibihrchak, KimiMR, Koplje, Kruger, kunktator, kuntalo, laurusri, leopard83, Lester Freamon, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, LUDI, maksi007, Manjane, Marko Marković, milenko crazy north, MILO-VAN, Milos1987, Mićko, moldway, monomah, Mrav Obrad, Natuzzi, nobutado, novator, Petarvu, PMsnow, porticco, primozj, proka89, radoznao, Ripanjac, rodoljub, royst33, ruma, shaja1, sspp, stokssone, trajkoni018, tuf, Tvrtko I, ulogovan, vathra, Vatreni Zmaj, vazduh, Velizar Laro, vladom6, Vozd0714, vrgudinac, ZlatniRez, Zmajac, 787