Moja cera, futbalski talenat.

Moja cera, futbalski talenat.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Pogledajte, like i sirite dalje video moje tada cetvorogidisnje(sad petogodisnje) cerke.
Mnogo voli futbal i "malko" je telantovana i to se nadam se vidi u ovom spotu.
Uzivajte! Smile (znam da se neki vec videli ovo i hvala)



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Znam da i kod nas ima nekih koji misle da devojvice ne treba da igraju futbal. ALi neki lik iz ENgleske napisao na YT prvo kako nije talentovana, kako nema golmana i niko je ne napada...Ko da ima 14 a ne 4 godine:) da bi na kraju napisao da je njoj mesto u kujni pored mame da kuva. Ludak Wink



offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

Delim na FB Smile

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Одлично, хвала!

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

cinoeye ::Znam da i kod nas ima nekih koji misle da devojvice ne treba da igraju futbal. ALi neki lik iz ENgleske napisao na YT prvo kako nije talentovana, kako nema golmana i niko je ne napada...Ko da ima 14 a ne 4 godine:) da bi na kraju napisao da je njoj mesto u kujni pored mame da kuva. Ludak Wink
Daj mi njegov nick da ga odrobijam mame mu ga Mr. Green
Inače tvoja ćera bolje -rola- loptu od većine mojih poznanika Ziveli

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Хехе, ма неки Енглез црнац, има тамо у коментарима на yt. А он поставио видео свог сина од 5 година. Сладак мали пева ону дечију песмицу"the wheels in the bus". Ја му лепо реко нит је стручњак за футбал, плус моја нала може да носи његовог сина у зубимаWink мора да је љубоморанWink

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

A ja mislio bice profesionalni kamerman Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 812 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 9 sakrivenih i 734 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Apok, bankulen, blatruc82, BlekMen, bojank, borya90, branko7, C-Gun, Colt D, darionis, Deki Duga Devetka, dragoljub11987, drimer, Electron, Fructo, g_g, goxin, gregorxix, jarovitt, JK, jodzula, JOntra, Jozo74, K-1A, Kobrim, Kontrausluga, kunktator, Laluvr, laurusri, LjubisaR, Lucije Kvint, M74AB3, Macalone, Marko Marković, maxim_von_burdengate, milanpb, mile.ilic75, Miler88, milos97, MK10, mrmjtvc, Nemanja.M, nerislav2025, nobutado, Nomica, nuke92, OKT, Paklenica, peradetlić, Pohovani_00, radoznao, repac, sap, sasovsky, Siti2, stefanmpurtic, stokssone, tubular, Tvrtko I, uruk, vathra, Vilhelmus, voja64, Zastava, Zdilar, zeka013, Zoran1959, Zorge