Nabavka nosača aviona za VS!

12

Nabavka nosača aviona za VS!

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 706

да



offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

Gama ::Mercury ::Ma kakvi avioni i avijacija, pa Kaći su oduzeli BMW Crying or Very sad

Kaća bez BMW-a k'o Srbija bez nosača Smile .


Извините,али ко је та Каћа? Neutral



offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056

offline
  • x9  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 1195
  • Gde živiš: Vienna

ja zapoceo skupljanje dobrovoljnih gastarbajterskih priloga za nosac aviona.. Ziveli

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056


Stigo!!!😀

offline
  • su27 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2012
  • Poruke: 2551

Skywhaler ::
Депласман - 500 000 тона. Ипак нам треба лакше пловило како би могло да улази и у речне токове Mr. Green


kad smo kod ovoga sjetih se kad su neki "pošteni" nikšićani radili nešto u Baru na jednom prekookeanskom brodu i marnu oni kutiju sa GPS uređajem koji služi za detekciju prevrtanja broda i šalje signal odmah u centralu u Japan

prevrnu oni slučajno kutiju kad su se vratili u NK zovu Japanci odmah i čude se odakle brod u NK Very Happy

offline
  • bibliotekar u penziji
  • Pridružio: 19 Jul 2013
  • Poruke: 3621
  • Gde živiš: ZR

su27 ::Skywhaler ::
Депласман - 500 000 тона. Ипак нам треба лакше пловило како би могло да улази и у речне токове Mr. Green


kad smo kod ovoga sjetih se kad su neki "pošteni" nikšićani radili nešto u Baru na jednom prekookeanskom brodu i marnu oni kutiju sa GPS uređajem koji služi za detekciju prevrtanja broda i šalje signal odmah u centralu u Japan

prevrnu oni slučajno kutiju kad su se vratili u NK zovu Japanci odmah i čude se odakle brod u NK Very Happy


А није '78?
Земљотреси и црњаци, као чаше жучи и меда...
Наиме, у Титограду су се тада вајкали како им није криво и да буду Атлантида, али да им је мрско што би Никшић постао туристички центар у приморју!? Mr. Green

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

boyce ::
Stigo!!!😀

Ух овај је полицијски. За војску се чека са ворп погоном 😁

online
  • Pridružio: 20 Jun 2018
  • Poruke: 2337

Нека поскидају оне ДУБСове са Лазара и користе их за самоодбрану носача приликом следеће вјежбе модернизоване нам Речне Флотиле. Више жртава због дејства нас на замишљеног непријатеља, него непријатеља на нас.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1303 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 6 sakrivenih i 1198 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 9k38, _Rade, alternator, Andrija357, Asparagus, Betty25, bojankrstc, bojcistv, bokicacar, Borski1977, Bosnjo, BWG, C-Gun, Cigi, cikadeda, Clouseau, crazydkure, cyprus, dane007, DankoZemun, Dare, DeerHunter, deimos25, Deki Duga Devetka, Despot1, dj.ape, djonsule, dolinalima, Dovla 1980, dragisa dragisa, drimer, DS01, dzoni19, Džekson, esko_hz, famoso, Feller, General63, geo.dule, Georgius, Glavonja049, iceburn, igorkozar83, ikan, Ir, joca83, jodzula, Joint Chief, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, KizJ, ljubsz, lord sir giga, Lucije Kvint, Milan 84, milanpb, milos97, mnn2, Moldovan, mrvica78, Mzee, Naj-Turs, nemkea71, Nobunaga, Novakomp, peradetlić, ping15, pirke96, Pohovani_00, proka89, Prometeus, raketaš, Remain, Rok A Bit, rovac, S-G, S-lash, Sale0501, Seeker, Sirtaki Suvlaki, Smiljkovich, sombrero, Spinosa, stalja, superwhy, Vanderx, Veless, Velibor Radoja, vidra boy, vladao75, VNVK, Warrior, XBMC, Zastava, ZetaMan, 787, 1324