Nabavka nosača aviona za VS!

5

Nabavka nosača aviona za VS!

offline
  • bibliotekar u penziji
  • Pridružio: 19 Jul 2013
  • Poruke: 3621
  • Gde živiš: ZR

Ситно, али битно, за лично наоружање посаде обавезно увести зоље, кашикаре и стрељачку муницију разних калибара. Када се тиме може уништити колона оклопних возила, може вала и читава флота -нека стрепи душман клети!



offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

Zaboravili ste najvažnije. Kojim avionima ćemo da opremimo nosač ?



offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Неко није пазио на часу... Mr. Green

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056

X) avioni za nosač:
1. Orao III
2. G-4 MDNA
3. Kobac
4. Dromader
5. Lasta 95M

Prifaćeno

6. Pegaz RSFC
7. Kobac PFC

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

Bojsi fale ti tu još i domaće bpl Pegaz i Vrabac za izviđanje. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Beše to Čuveni članak u Novostima sa izveštajem sa Lorista i puške Holland & Holland kalibra 375 mm.

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

^
Pretpostavljam da se odnosi na komentar koji sam obrisao (previše je glupav čak i za ovu temu) - negde na temi "novinarski lapsusi" se pominjao taj kalibar, verovatno baš iz tog članka.

offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

Spominjao sam ga i ja u toj temi kada sam pisao o ubistvu svedoka saradnika koga su zemunci po nasim novinarima likvidirali sa oruzjem kalibra 357 mm. Bebee Dol

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Можда су Земунци хтели да буду сигурни да се тај лик неће извући, па су посегли за толиким калибром Mr. Green

offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

Da a da bi bili 100 % sigurni da nece preziveti za svaki slucaj nisu ga pogodili sa jednim zrnom kalibra 357 mm vec sa tri u glavu, grudi i vrat. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1107 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 4 sakrivenih i 1004 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, aleph_one, Andrija357, Apok, Asteker, Avalon015, bankulen, Baždaranac, bojan313, BORUTUS, Cirkon, curiosity, darionis, Deki Duga Devetka, Dixtrix, DJUNTA, doom83, Dovla, draganca, Duce, fijufijukrozkapiju55, Frunze, g0xy, glados, Glavonja049, Gradjanin, Guster25, Helket, HogarStrashni, ILGromovnik, ivan979, Jeremiah, jon istvan, JOntra, K a s p e r, Kajzer Soze, Kamov, KizJ, ladro, Litostroton, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, Lošmi, M74AB3, Marko Marković, markolopin, mat, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, minke, mist-mist, Mitch22, Moldovan, momcilob55, monomah, Mrav Obrad, mrdaak, mrgud2025, Mzee, Nasegorelist, NiKoLa27, nixos, Nobunaga, Nole, OldKresoje, Paklenica, Pururin, rajkoplje, rakivan, repac, S-G, S2M, Sagotolio, shadower78, Shinobi, SirOliver, Smiljkovich, synergia, TangoSix, Tanjagre, troki1971, vaci, veljko82, vija, VJ, Vlada78, Vlado82, vobo, Volfero, wulfy, Zec, zillbg, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, Zorge, 79693, 800077