Nova pešadijska uniforma Vojske Srbije (fiktivni projekat)

10

Nova pešadijska uniforma Vojske Srbije (fiktivni projekat)

offline
  • VM  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 42

Профил.



offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

VM ::Профил.



E ovo je vec serpa po meri, ovo bi radio stavio na glvu



offline
  • VM  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 42

vranjanac29 ::
E ovo je vec serpa po meri, ovo bi radio stavio na glvu


Хехехе Wink Ziveli

Него, јеси ли сигуран да није преуска сад -мени се чини као да му је сад мала? Razz Цео дан гледам у ово чудо па сам већ изубио осећај.

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

VM ::vranjanac29 ::
E ovo je vec serpa po meri, ovo bi radio stavio na glvu


Хехехе Wink Ziveli

Него, јеси ли сигуран да није преуска сад -мени се чини као да му је сад мала? Razz Цео дан гледам у ово чудо па сам већ изубио осећај.

Nije preuska, taman je, ima odgovarajucu sirinu dubinu i visinu. Od nekog naglog pokreta ka zadnjem delu tela neces se povrediti, usko je taman toliko da dobro cujes a imas dobri zastitu celog uveta a visina super je ne otkriva silutu vojnika i naravno imas osecaj da nosis slem a ne cilindar na glavi.
Je si ti bio u vojsci, ako si bio je si nekada nosio slem?

offline
  • VM  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 42

vranjanac29 ::VM ::vranjanac29 ::
E ovo je vec serpa po meri, ovo bi radio stavio na glvu


Хехехе Wink Ziveli

Него, јеси ли сигуран да није преуска сад -мени се чини као да му је сад мала? Razz Цео дан гледам у ово чудо па сам већ изубио осећај.

Nije preuska, taman je, ima odgovarajucu sirinu dubinu i visinu. Od nekog naglog pokreta ka zadnjem delu tela neces se povrediti, usko je taman toliko da dobro cujes a imas dobri zastitu celog uveta a visina super je ne otkriva silutu vojnika i naravno imas osecaj da nosis slem a ne cilindar na glavi.


Онда добро Wink

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

VM ::vranjanac29 ::VM ::vranjanac29 ::
E ovo je vec serpa po meri, ovo bi radio stavio na glvu


Хехехе Wink Ziveli

Него, јеси ли сигуран да није преуска сад -мени се чини као да му је сад мала? Razz Цео дан гледам у ово чудо па сам већ изубио осећај.

Nije preuska, taman je, ima odgovarajucu sirinu dubinu i visinu. Od nekog naglog pokreta ka zadnjem delu tela neces se povrediti, usko je taman toliko da dobro cujes a imas dobri zastitu celog uveta a visina super je ne otkriva silutu vojnika i naravno imas osecaj da nosis slem a ne cilindar na glavi.


Онда добро Wink

Dobro je, bolje izgleda od sadasnjeg slema koji duzi vojska. Nego je si sluzio u vojsci?

offline
  • VM  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 42

И за крај пар слика из полу профила, са и без навлаке.



offline
  • VM  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 42

vranjanac29 ::
Dobro je, bolje izgleda od sadasnjeg slema koji duzi vojska. Nego je si sluzio u vojsci?


Не нажалост, дуга прича (требао сам 99'). Али надокнађујем тако што се бавим оваквим стварима већ дуже време...дуже од војног рока Laughing

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

VM ::vranjanac29 ::
Dobro je, bolje izgleda od sadasnjeg slema koji duzi vojska. Nego je si sluzio u vojsci?


Не нажалост, дуга прича (требао сам 99'). Али надокнађујем тако што се бавим оваквим стварима већ дуже време...дуже од војног рока Laughing

A pa zato si na prethodnim slikama mislio da vojnik treba ekspes lonac da ima na glavi Very Happy
Odlicno je ovo u vezi slema.

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

mikrimaus ::A da vas ja pitam:
sta mislite o modernoj uniformi koja bi bila jednobojna, kao nekada SMB? Austrijski i izraelski vojnici i dalje nemaju maskirnu saru u masovnoj upotrebi. Mozda bi nasa nijansa bila ona koju je Gegula nosio 1912-1917 (kada su valjda dobili one plave francuske.

Ja i dalje tvrdim da za veliku većinu rodova ne treba ništa više od SMB-a, a pomenuti Austrijanci imaju super uniformu. Evo kako to lepo izgleda u Stargate-u, npr: Very Happy

PS: Ovo slučajno nađoh:

mikrimaus ::Vranjanac, sta mislis o klasicnoj zimskoj kapi u vojsci?
Rešenje koje je toliko logično da mu je primena u vojsci skoro pa onemogućena. Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1590 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 13 sakrivenih i 1504 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, BojanB93, boracbl1389, branko7, brufen, bunker, Chainsaw, Cirkon, crnogorac, cuvarkuca, Cvijo_ue, darcaud, DJUNTA, doktor097, Dolinc, DragoslavS, Džekson, feanor, ibssa, Ivoo, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, M74AB3, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, metallac777, MIKULENCE, Miler88, minke, mrgud2025, nenooo, nikolabb, nixos, nuke92, picknick, rajkoplje, rakivan, raso76, repac, Robin, rovac, S-G, samsung, SirOliver, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, starlights, Szigetwar, tomo2, Ugljesa99, v82, vazduh, vensla, vidra boy, VJ, vladom6, VP6919, vrlenija, Walkers, wulfy, zmajbre, Zorge, Zrcalo