Prvoaprilska šala

3

Prvoaprilska šala

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Eh sta bih ja sve zeleo za Srbiju i kakve su mape crtane ... Da ipak shvatim ovo kao aprilsku salu.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1059 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 1 sakriven i 1041 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Coabelgrade, Demi87, dexteroza, drimer, Džekson, Istman, JOntra, kutija11, Markovic, Michellefromrezistance, mnn2, Nobunaga, novator, saputnik plavetnila, spot4chulle, SympathyForTheDevil