Serb's Bad Boys

3

Serb's Bad Boys

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Pa da,bilo bi glupo da ova parodija na umjetnost prođe bez njega.Lijepo društvance,mali kapa,jedan narkoman i jedan koga boli uvo za sve....



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Misirac ::Oznake VJ na SMB uniformama Very Happy


To je već postala klasika - u filmu "Ničija Zemlja" Danisa Tanovića kompletan srpski rov nosi oznake VJ.
E sad je pitanje - da li se to kao slučajno ili namerno potura jer neverovatno je da snimate film u bosni i da ne možete da nabavite/kopirate autentične oznake VRS već vam je lakše nabaviti iz srbije koje uz to nemaju veze ni po obliku a ni po izgledu sa ovima koje su se tamo koristile.... Bebee Dol



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Naravno da se namjerno potura Wink Već sam to pisao Wink
A na bilo kom buvljaku se mogu kupiti i VRS i VJ.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Da, interesantno je da osim oznaka za rukav tu ima i nalepnica VJ za šlem, metalnih oznaka za kapu pa čak i poster koji ide u ram za kancelarije i prostorije u objektima VJ...dakle sve po PS-u Wink







offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

A da vidiš tek ekipicu u srpskom rovu,jedan debeljko,jedan narkoman,jedan stari okorjeli četnik.
Pa jedan od komandira govori:"Jasno bre" Very Happy
Francuzi voze BOV Very Happy To je onako simpatično Smile
Mogao bih do sutra o tom filmu Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2618 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 1 sakriven i 2588 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Blair, bojank, Botovac, brundo65, Bubili, Coabelgrade, Djole3621, Duschi, esko_hz, gaga23, GaleDJ, Great White, HawX, ILGromovnik, kikisp, kinderpingvin, leptirleptir, Metanoja, mladen.zovko, Ndsk, nemkea71, NorthWind, Pavel Medved, prle122, Robin, shiro, Steeeefan, veljko82, zlaya011