TETRIS CHALLENGE

7

TETRIS CHALLENGE

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37726
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Kraljevska služba hitne medicinske pomoći "Leteći doktori" Australija



online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37726
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Protivpožarci grada Nirnberga


Španski vatrogasci


Vatrogasci Italija


Vatrogasci Kanada


Vatrogasci Ukrajina



offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12015



UNHCR sluzbenici u Bangledsu sa satorom i ostalim potrepstinama za smestaj.


UNHCR sluzbenik sa opremom za intervjue sa izbeglicama i kompletom odece, Irak.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Nemci

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

A.R.Chafee.Jr. ::Ništa, Profice ajde ti i tvoji niste vojska, spremajte se.
Ма сликање најмањи проблем. Већи је што се ми скупљамо једном годишње, а кад је то зна само неки баја из МУП-а који расписује план и програм тренинга јединица ЦЗ

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Pazite samo da nije LADAN beton da niki ne navuče kakvu srdobolju pa posle lele majke i oti
TeStrisovanije!!!

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Ма ми се обично састајемо кад је бетон башка топао да на њему не може ни да се седи а камоли лежи. А "преднос" је што је двориште у Ватрогасном код нас асфалтирано па бојазни од "ладан бајтон" нема

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22272

Cccc, nisu te dobro ucili, beton je uvek hladan, cak i kada je toliko vruc da ne moze da se sedi na njemu. Very Happy

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37726
  • Gde živiš: ovalni kabinet

marinac

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37726
  • Gde živiš: ovalni kabinet

K-9 tim - Japan

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1060 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 15 sakrivenih i 956 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 10x10.9, ALEXV, baltazarxx, bavar357, Bodin86, bojan313, bojank, bojanstros9, Borkanović, borya90, BrusLi, Ca6otep, CHARLIE JA., cvrle312, DejvTroter, divison, djuradj, Dogma21, dozorni, Dr.Strangelove, dushkomkd, Džekson, Feller, Georgius, Gradjanin, Hans Gajger, HogarStrashni, Jaz, jodzula, K-1A, Kalem, Kaplar2, Koplje, Krusarac, Kvaka22, laurusri, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Marko Marković, Metanoja, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Miler88, Milometer, Mićko, moldway, monomah, Naj-Turs, narandzasti, nebidrag, nemkea71, nesa1962, nixos, Nomica, nuke92, opt1, Orc, Oscar, pablojepao, panzerwaffe, Pilence, Pururin, Radula, redakzver, rikirubio, RJ, Semprini, Sevetar, skok, strn, tamno.nebo, taomaster, tenkiasta71, tooljan, VBoss, vidra1, Vladimir O., voja64, Vozd0714, vuksa72, Zanimljivo, zaoka, Zastava, zemljanin, ZetaMan, Zmaj Tolak