|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2020 09:52
|
offline
- aleksmajstor

- Super građanin
- Pridružio: 13 Avg 2011
- Poruke: 1486
- Gde živiš: Zajecar
|
Da ponovim predlog:
Ne bi bilo loše napraviti novu temu pod nazivom "Žene u uniformi i bez nje" ili nešto slično.
Ovakve slike mi nemaju nikakve veze sa naslovom ove teme.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Avg 2020 08:30
|
offline
- aleksmajstor

- Super građanin
- Pridružio: 13 Avg 2011
- Poruke: 1486
- Gde živiš: Zajecar
|
Napravljeno.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Molim nadležne da odgovarajuće slike sa ove teme prebace tamo.
Da ne bude da samo tupim tastaturu:
|
|
|
|
|
|