Laka konjica

142

Laka konjica

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ni malo naivna makina



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20893



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8016

JNA 1985

offline
  • Pridružio: 28 Nov 2020
  • Poruke: 163

Welbike je bio britanski motocikl s jednim sjedištem proizveden tijekom Drugog svjetskog rata u Welwynu, Velika Britanija, za upotrebu u izvršnoj službi za posebne operacije






kratka scena na kraju videa

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Rusi....Sarmat-2

Citat:The latest iteration of the OKB Tekhnika Sarmat-2 buggy intended for VDV & Spetsnaz was showcased to Krivoruchko yesterday during the State Defence Order meet Bronnitsy.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20893


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

djox ::Rusi....Sarmat-2





Sa motorom od 105 ks ovo je ozbiljno vozilo.

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Ovo je po gabaritima kao jeep iz WW||.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Nedostaju samo vrata i eto vozila za prevoz PAM, BGA, PORS, MB 81, a možda i svedene verzije PAT 20mm.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Francuzi

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 983 korisnika na forumu :: 106 registrovanih, 11 sakrivenih i 866 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 4thFlavian, Andrija357, Asteker, Bane5, BaneM75, bojan313, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, Brankojle, Bubimir, bukefal, Cirkon, coaaco, crnogorac, CrveniSolaris, cuvarkuca, Cvijo_ue, darcaud, Dare, darionis, Deki Duga Devetka, Demi87, desmeki, Dolinc, Dorcolac, Dorijan Grej, drimer, DrNeoCortex, DuškoMraz, Dzuki, Džekson, geo.dule, Georgius, Giskard, Gogi_avio, Great White, iceburn, ivran064, Jester, Jozo74, Još malo pa deda, Kajzer Soze, kib, kokodakalo, Koser, lcc, Levi, MadMike, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, mat, mačković, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milimoj, MilosM, MilunovicM, nebidrag, nebkv, neko iz mase, nixos, Nole, nuke92, Obrenovic, OgnjenMitric, Orc, Orijen, Parker, picknick, pristinski korpus, proka89, Pv123, raster12, Ray1973, RiV, rodoljub, rovac, ruma, Rumun2000, Shadow soldier, shadower78, shiro, SirOliver, Slingshot, Sonic, Srki98, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, Topaz9, uruk, Velizar Laro, Vica1958, VJ, Vlada78, vpetrovic, W123, wolverined4, xAlex2, zokikurir