Laka konjica budućnosti...

1

Laka konjica budućnosti...

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Laka konjica budućnosti ili samo retro modiranje prosudite sami Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta

Ma svi cemo mi na bicikle kada ostanemo bez nafte, a do tada ne pocnu masovnu proizvodnju automobila na neki drugi pogon.
Bice da cemo svi voziti automobile kao Kremenko. Smile

Kod mene u Sidneju ima dosta pandura na biciklima. Sad, koliko je prakticno imati vojnika na biciklu, bas ne znam.



offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Aramis, pa to je ludi Mike Sparks! Ozbiljno, coveku je potrebna strucna pomoc - lazno se predstavlja kao oficir US Army, usput i kao jos dvoje osoba kako bi sam komentarisao svoje tekstove, nisu ga primili u marince pa ih olajava, pljuje po Strykerima i spamuje interent time da se M113 zove Gavin, koristi kao borbeno vozilo padobranaca, i da zameni amfibijska vozila marinaca.. E, da, ima i svoj sajt o letecim tanjirima.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Neznam, meni nekako više leži motorizacija, a bicikl je više za Adu nego za rat. Znam da se u jedinicama za brzu reakciju sve više koriste ATV i Yamaha cros i da Kinezi čak i svoje VBR-ove 107mm penju na takve mašine.
Link sam okačio samo zato što mislim da ima materjala za analizu.

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Pa sad.. covek je klinicki slucaj u pravom smislu reci, ne znam bas sta bi tu trebalo analizirati.. pogotovo znajuci kako krivi, ignorise i selektivno plasira cinjenice. Neutral

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37730
  • Gde živiš: ovalni kabinet

A jel taj ludi Mike sad radi za neku fabriku bicikala kad propagira ovako nešto ?

Mislim da ova stvar (bajs) nije loša ali nije brate to za naš mentalitet - iskreno, na bataji se odavno vozikaju na bajsevima i to od ponija, MBT pa do onih tipa "kineska revolucija" kako se ko snađe, ali samo sa razlogom jer možete misliti kako je recimo nekom ko radi na mestu 3km udaljenom od kantine i komande pa u toku dana mora po nekoliko puta da svrati do istih - noge da ti otpadnu, a tako svaki dan....Ljudi se snašli a niko im za to ne pravi problem.
Ipak to je drugi način upotrebe ovog sredstva ali u svakom slučaju koristan.

offline
  • Zanimam se ;)
  • Pridružio: 30 Jul 2005
  • Poruke: 463
  • Gde živiš: Teslić

Ovo prejako izgleda, zamislite vojnika pod punom ratnom spremom ima da skrši bicikl, a ako bicikl preživo vojnik sigurno neće.

P.S. Mogli su im instalirat i kakav mitraljez na guvernal Laughing

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28425
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

uvedena u naoružanje Mr. Green

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37730
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Viđu dežurnog Smile

offline
  • Zanimam se ;)
  • Pridružio: 30 Jul 2005
  • Poruke: 463
  • Gde živiš: Teslić

Ovo bi trebalo zabraniti Ženevskom konvencijom.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1012 korisnika na forumu :: 144 registrovanih, 11 sakrivenih i 857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Apok, AS, Ben Roj, Bivan, blue, Bobanzd, bojan313, bunker, C-Gun, celik, cole77, CraniumWhite, CrazyDiablo, curiosity, Dare, darkojovxp, dejankm, deks, dj.ape, Djokislav, djonsule, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, Dorcolac, Dovla 1980, Dragacevac, Draganeli, dragoljub11987, drimer, Dvojac005, Electron, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, Flanker-G, Gall, Georgius, Glavonja049, Great White, HawX, howyesno, HrcAk47, Incognito, Ivan Germanovic, ivan979, ivan_8282, Jeremiah, JK, jnikola23, Khaless, Koca Popovic, Kole1975, Kruger, Lazur_01, lcc, LeGrandCharles, littlebunny, LjubisaR, Lotus, luka35, Macalone, Major Tankosić, Manjane, Marko Marković, marko308, Marky, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mihajlo, Miki 84, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milanpb, mile.ilic75, Miler88, milivoje_vatrogasac, mir, Moldovan, moldway, MrG, Nasegorelist, nelezele, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, oldtimer, omen, Orc, orfanel, Pavel Medved, pavle_pzs, pein, promajauglavi, Prometeus, radovanstojkov023, radza1, raketaš, raptorsi, razumihin, Rebel Frank, redstar011, repac, rovac, Samo gledam, sap, sekretar, sevenino, Sharpshooter, shone34, Sky diver 29, Smd, Solunac na steroidima, Sonic, Spinosa, StefanTeki, tanakadzo, TangoSix, tecataki, The Joker, Tvrtko I, umpah-pah, Username1000, USSVoyager, v82, vazduh, Viceroy, VJ, vladao75, Vlado82, Vojin, vrgudinac, Walkers, Weah88, wolverined4, XBMC, Zec, Zjmc, zlukic, zombicar153, |_MeD_|, 1324