Molim za pomoc Admina ili Moderatora... ?

7

Molim za pomoc Admina ili Moderatora... ?

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Кљифт још тугује због "Сирије"..
Citat:Okupljalište disidenata, slobodnih mislilaca i njihovih tužnih pesama.
Ziveli



offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Počeo sam da čitam temu o sukobu u Libiji i posle par strana odustao, isto tako je i sa Sirijom, zašto bih čitao navijačke gluposti i želje da se dve strane međusobno pobiju umesto razumljivih komentara i analiza situacije od strane drugih članova foruma.

I sam mogu da nađem na internetu sve informacije ali ono što me interesuje su mišljenja i shvatanja drugih ljudi o situaciji u Siriji i tada o Libiji.

Ovde izgleda nikome nije stalo do kvalitetne diskusije jer inače ovakva mera odobravanja poruka ne bi ni bila uvedena.



offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7398

Teško je biti smeran u ova suluda vremena, i mi smo se umorili druže. Kap kiše u okeanu za Siriju na Balkanu.

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5592
  • Gde živiš: Novi Sad

Судећи по овим порукама, да није Кљифт попио коју кап више? Very Happy Very Happy

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7398

A sada pijem samo nju, ovu otmenu, kiselu vodu.

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

kljift ::A sada pijem samo nju, ovu otmenu, kiselu vodu.

Боље пиј минералну...Кисела вода ти не би баш пријала. Wink

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7398

Obrisan mi je post o dešavanjima u Evropi, iako reči tako malo znače. Sve je jasno ko na dlanu, neka postovi u moderatora stanu, zašto nije izdržao duže?

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

kljift ::Obrisan mi je post o dešavanjima u Evropi, iako reči tako malo znače.
Sve je jasno ko na dlanu,
neka postovi u moderatora stanu,
zašto nije izdržao duže?

... Santa Maria della Salute ... Cool

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7398

Zašto je tema o sklapanju novog oklopnjaka u Srbiji zaključana!? Ako je zbog člana "jel vi znate ko sam ja", mnogo je. I neka bude dužnost moderatora da "kolege - Napoleone", posavetuje da spuste loptu makar znali ispod koje se planine dihtuje atomska bomba.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Blog je zaključao pokretač - autor bloga.
Po meni - opravdano.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7507 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 5 sakrivenih i 7421 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Abebe Bikila, AleksSE, Banovo Brdo, bbrasnjo3, Bobrock1, boj.an, boromir, Botovac, braca57, branko87, Bubili, Bubimir, bufanje, Chainsaw, Cirkon, cole77, Dannyboy, djile1, djukapfc, DragoslavS, DrMrPr, Electron, esko_hz, EVIDENTICAR, Feller, gaga23, GH69, Great White, HawX, Istman, Jeremiah, K a s p e r, kaput21, kibihrchak, kybonacci, Lazarus, Magistar78, Marko Marković, max power, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miler88, mileta4, Mićko, Mldo, MrNo, mustangkg, nebkv, orah, Papadubi, pein, Petarvu, pfc74, pisac12, raster12, Rumun2000, Sami_1ali, sap, Savantije, sevenino, stegonosa, Superastro, Tas011, The Boss, theNedjeljko, tritonus, ulogovan, v82, veljko82, vlad4, Vladoj, vranjanac29, vuksa72, Woya, YugoSlav, Zec, ZlatniRez, Zvone