Tenk T-72

308

Tenk T-72

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33460

Zarobljen, Donjetska oblast



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113963

pericanet ::@Djox
Vecina nas nema VK profil. Ti nije tesko da skines snimak i izbacis ovde.

Nemam ni ja,kada se udje na link otvara ga...bar meni

Iscupali ga ukri


Citat:Ukrainian forces captured a Russia-n T-72B3 tank, it seems like it got stuck and was abandoned. Ukrainian troops pulled it out with a BREM, Trostyanets area.



offline
  • Pridružio: 18 Nov 2017
  • Poruke: 1444

Zasto u ruskoj armiji ne postoji borbena inzinjerija?

online
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021

Postoji i nije loša.

offline
  • Pridružio: 18 Nov 2017
  • Poruke: 1444

Pa ako jim vozila izvlace seljaci i ukrajinska vojska...gde su?

online
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021

Nije loše pre nego što komentariše da malo pogledaš šta jeste, a šta nije posao inženjerije.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Извлачење оштећене и покварене технике није посао инжињерије већ ТЗИ, који су код Руса обично један БРЕМ на нивоу тенковског батаљона. А то зашто ова техника по снимцима није извучена већ заробљена зависи од околности саме борбе.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

Zato sto je 1 x TZI po bataljonu apsolutno premalo.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Што се и види на делу.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

Neke americke procene su da je optimum 2 po ceti, sa tim sto je jedan stalno prikljucen, a drugi se dodaje po potrebi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4608 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 9 sakrivenih i 4512 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleph_one, AMX72, Ares12356, Avalon015, Ba4e, bankulen, bato_banjaluka, bbogdan, bbrasnjo3, Beria, Betty25, blue, Bobrock1, Boris90, branko7, BSD, Cicumile, Cigi, cikadeda, comi_pfc, Comyymoc, crnirocko, croato, Dare, darkojbn, deLacy, dj.ape, Djota1, dolinalima, DonRumataEstorski, dule10savic, elenemste, Flanker-G, Goga, Haris, hyla, JOntra, komenski, lcc, lord sir giga, luka35, M74AB3, Marko Marković, MaschinenPistole, mexo, Mi lao shu, milanpb, milenko crazy north, Milometer, misaru, nelezele, nuke92, pasko2025, Pavel Medved, pein, pfc74, Phalanx, PITT, pobeda, rakivan, RD84, Rogan33, ruma, S-lash, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, Semberija, Simulink11000, SlaKoj, stefanmpurtic, suponik, synergia, Tafocus, Titan, Topaz9, troki1971, Tvrtko I, ujke, umpah-pah, Vlado82, Vlajman1957, Walkers, WELJKO, XBMC, zillbg, Zrcalo