Tenk T-90

145

Tenk T-90

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16627

Личи да се активирала једна касета реактивног оклопа.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

Napisano: 18 Jan 2024 14:36

ZoranB. ::Нови,кратак снимак окршаја Бредлија и Прорива у Степову где се јасно види да је Бредли гађао спој куполе и тела тенка услед чега долази до детонације.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Nije detonacija nego aktivacija BDK, da li namerno, da li slucajno ne bi se moglo reci za sigurno. Mislim da je namerno jer su se aktivirali svi, verovatno u pokusaju da se pokrije povlacenje.

Dopuna: 18 Jan 2024 14:38

vathra ::Личи да се активирала једна касета реактивног оклопа.
Nece da se aktivira od "sitneza", eventualno moze eksploziv da gori. Ne znam za Relikt,a li K-5 trazi udarac necega od barem 1kg pri brzini od 1300m/s u kasetu za aktivaciju.



offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16627

Да, вероватније су БДК, исекли су кад је требало да почне да дими (не види се од снега дим).
Али види се и пре тога да нешто гори напред, можда се запалио ЕРА.

offline
  • Pridružio: 17 Mar 2020
  • Poruke: 572

vathra
Али види се и пре тога да нешто гори напред, можда се запалио ЕРА.

Можда су се запалили ови рефлектор/сензори,означени црвеним квадратима?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

I sta sada hoces da kazes?

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

Da su gađali senzore i osmatračke sprave

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171



Ovde na slici sa thumbnail-a deluje da ima pogotke na krovu kupole. Nisam gledao niti slusao video.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

pein ::Da su gađali senzore i osmatračke sprave

Gadjali su centar tenka, sto se jasno vidi. Nije ovo WoT.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

Ja se osvrnuo na tvoje pitanje za Zokija sa snimka je jasno da pokušavaju da pogode deo spoja kupole i tela tenka situacija kao iz WoT-a samo uživo.

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20882

На снимку се види велика експлозија из правца тенка пре него што бвп улази у зону дејства, тако да ми не знамо шта се све дешавало пре онога што се на снимку може видети..


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1183 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 0 sakrivenih i 1164 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, BrcakRS, Demi87, dexteroza, drimer, ivantheilic, jon istvan, JOntra, Jose, Michellefromrezistance, mnn2, Nobunaga, Posmatrac77OKB, spot4chulle, SympathyForTheDevil, taomaster, uruk, VanZan, Vlado82