Tenkovi T-54 i T-55

195

Tenkovi T-54 i T-55

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Уништени Т-55 у касарни ВЈ у Гњилану.




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6929
  • Gde živiš: Srbija

Zapravo, u pitanju je tenk nosač mosta MT-55A




offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Napisano: 07 Apr 2019 14:08

Svaka čast za oštro oko Jester i prepoznavanje MTa.

Dopuna: 07 Apr 2019 14:56

JNA i poslednja ZTV Jedinstvo 83 na Krivolaku T-55 sa minočistačem iz Skopske beše 243.brigade

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ukrajinski Т-55АГМ / T-55M8A2

Citat:Ukrainian Т-55АГМ / T-55M8A2,It is said that the ultimate model of the T-55 can achieve the combat power of the T-80, which is very attractive for those countries that are not rich.





offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Средний танк Т-54 ранних выпусков подбитый и брошенный где-то в Анголе...

(Согласно данным в Анголу танк попал в период 1975-1978 гг.)




offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

T-54 obrazca 1949. modernizovan do nivoa T-54B (nepotpuna modernizacija bez zamene topa).

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Серия фотографий, сделанных в парке 8-го танкового полка Национальной народной армии ГДР во время обслуживания техники; октябрь 1968-го года
В "главной роли" сессии - средний танк Т-54А.
Dan tehnike i još neka radnja ++ što bi se kod nas u JNA a i kasnije imenovalo iz dela održavanja.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
















offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20882

















offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

VJ ::


Јел ова за дизање (морала наравно)?

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Da taj deo i de fakto služi za dizanje al uz moral podiza i mosni blok pošto je to deo ruke na tenku MT-55A mostopolagaču a gore iznad se lepo vidi mosni blok...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5093 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 5032 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, Desmond, DezurniOperativni, dj.ape, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, Incognito, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Krin, kybonacci, Laluvr, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, nuke92, Petar J, ping15, Radogost, repac, shiro, smuk, Spila 0405, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, Vlado82, vranjanac29, xanadu, Zastava, 800077