Gde počinje vojska - tu prestaje logika

1567

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27355
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Није нелогично. Напротив, руска пракса. Како су користили млазне моторе за чишћење писти, тако ће и ово. Имаш тему о аеродромској механизацији...Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet



offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

weez ::
Grdosija od četrdesetak tona i dizelskim motorom od 780 kuna dominira pistama


Jel to posle konjskih snaga i kilovata sada KUNA merna jedinica za snagu? Ili je to cena motora?

offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

KUZMAR ::weez ::
Grdosija od četrdesetak tona i dizelskim motorom od 780 kuna dominira pistama


Jel to posle konjskih snaga i kilovata sada KUNA merna jedinica za snagu? Ili je to cena motora?



....možda su mislili na KN Confused Bebee Dol

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Da su mislili napisali bi kako treba.

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22285

TZI na aerodromu su koristili jos Ameri u 2.s.r.
Mlazni motor za ciscenje snega - Britanci u Koreji.
Smile
"Nije stvar da sve sam izmislis, stvar je da usvojis ono sto je dobro"

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Sirija

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Prilego malo do prangijanja

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27355
  • Gde živiš: I ja se pitam...

bojank ::TZI na aerodromu su koristili jos Ameri u 2.s.r.
Mlazni motor za ciscenje snega - Britanci u Koreji.
Smile
"Nije stvar da sve sam izmislis, stvar je da usvojis ono sto je dobro"



Памтим одлично насловну страну ''Фронта'' (црно-белу) из неких касних шездесетих када се на њој појавила таква скаламерија на једном од наших тадашњих бројних аеродрома. Могуће да је био Скопски Петровац (ваљда се тако звао).

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 1361

Sirius :: Могуће да је био Скопски Петровац (ваљда се тако звао).

Tako je.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 942 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 10 sakrivenih i 856 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, AirSremac, airsuba, ALEXV, AMX72, Asparagus, Asteker, bojank, Bubimir, Centauro, Chainsaw, chichabg, coaaco, Cvijo_ue, cvrle312, Djokislav, doom83, Dorcolac, dovby, DragoslavS, DrFlyFisherman, Džekson, ekser222, EVIDENTICAR, FilipSRB, Giskard, Ivoo, Jeremiah, Kalu128338, Kobrim, komenski, komsija1, Kvaka22, Lance Guest, Limeni91, lord sir giga, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mexo, mgolub, MILO-VAN, Milometer, mnn2, mustangkg, nerislav2025, nikoladim, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, pablojepao, Piani Jazzer, Pilence, read-only, Robin, rodoljub, ruma, sap, Sevatar, ShtagodShtagod, SKYLINE, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, Tihi86, Trpe Grozni, TRZH92, Velizar Laro, Vlada78, Vladimir90, vrgudinac, W123, WerWolf14, yrraf, zajcev1, ZlatniRez