Gde počinje vojska - tu prestaje logika

337

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • ruso  Male
  • Elitni građanin
  • sta stignem
  • Pridružio: 08 Avg 2011
  • Poruke: 2023
  • Gde živiš: Republika Srpska

nema sta istina je




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Misirac ::RJ ::Sreća pa nije sleteo u spavaću sobu Smile


U Titogradu je cura propala nogama kroz plafon kuće kada je skakala s padobranom. Stari mi je bio sportski padobranac kao srednjoškolac.Dansa je tu naselje stari aerodrom.


A ja mislio da su ovo probe za Graf Zeppelin u Tirolama Very Happy



offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Odoh ja u italijanske karabinjere, vidis sta je zivot. Slupas drzavni Lamborgini i nikom nista Very Happy

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Неће да те приме - не можеш да се увучеш у кадицу.

offline
  • medicina
  • Pridružio: 29 Dec 2010
  • Poruke: 1706
  • Gde živiš: Srbija, Levač

hahha Kibo nisi po Talijanskim standardima, ovo je pre za nekog tenkistu... tu bi se ja dobro zavuko, al bi verovatno proš'o ko ovaj Talijan.

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Da bi i meni imat ovakve zube Very Happy

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

najgora kazna u vojsci - redar očepljivač WC-a Smile

offline
  • sve što ne treba
  • Pridružio: 27 Sep 2011
  • Poruke: 293

севернокорејци...


offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

ovi će baš da budu neupadljivi Mr. Green

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ma ovo su neke kineske plastične igračke - vidi se sa pola metra Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 947 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 5 sakrivenih i 890 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, ArchaBasha, bigfoot, Borkanović, bounty hunters, brundo65, Bubili, Bubimir, Cirkon, darkojbn, djonsule, Dorijan Grej, Duschi, esko_hz, Frunze, Georgius, goran.vvv, ILGromovnik, Imperator_Aleksandr_lll, JOntra, Klonfer83, knutveliki, Kriglord, kybonacci, leopard83, Mi lao shu, Miki01, Miler88, mm1811, nenomir, nerislav2025, nixos, novator, nuke92, pein, ping15, Pururin, Redred, scimitar19, Shinobi, simicnenadbg, Stoilkovic, tomo2, Vanderx, vazduh, vdeki, VJ, Vlada78, WerWolf14, Zec, zgoljo, zlaya011