Gde počinje vojska - tu prestaje logika

908

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27355
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Dostanic09 ::https://www.youtube.com/watch?v=32b9m7CeJfQ

Обављено темељно, у руском стилу.

ПС
Наши су то на Пештеру радили бестрзајцем.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Avg 2013
  • Poruke: 1707

Slucajno sam naleteo na snimak. Veoma prakticno resenje Very Happy



online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22285

Po Americi su koristile BsT 105mm M27 (one sto ih je imala i JNA '50ih), kada je pocetkom 2000ih ponestalo municije, poceli su da koriste haubice, a na par kriticnih mesta (gde postoji opasnost od dodatnih lavina koja bi zatrpala posadu) su postavili i otpisane M60 tenkove.

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5593
  • Gde živiš: Novi Sad

Жао ми је што не могу да нађем снимак када су са Су-27 бомбардовали санте леда негде на северу, претиле да заблокирају докове а ледоломци нису били ту Smile

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

Nije SU25 ali je bombardovanje leda od strane Kineza.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

offline
  • Pridružio: 19 Sep 2013
  • Poruke: 3448




Слика преузета са [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Dnevni pregled istrošenosti gumenih segmenata na guseničnom platnu...

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

voja64 ::Dnevni pregled istrošenosti gumenih segmenata na guseničnom platnu...

-Ama tako se ne skida pogonski tocak!
-Ti ces da me ucis...ja dvajes godina biciklu gonio! Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 950 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 9 sakrivenih i 870 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AirSremac, airsuba, ALEXV, AMX72, Asparagus, Bobrock1, bojank, Centauro, Chainsaw, chichabg, coaaco, Cvijo_ue, Dejan_vw, Djokislav, doom83, Dorcolac, dovby, DragoslavS, DrFlyFisherman, Džekson, ekser222, EVIDENTICAR, FilipSRB, Giskard, igorkozar83, Jeremiah, Kalu128338, Kobrim, komenski, Kvaka22, Lance Guest, lcc, Limeni91, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mexo, mgolub, MILO-VAN, mnn2, mustangkg, nerislav2025, nikolapetkovic, pablojepao, Piani Jazzer, Pilence, proka89, read-only, repac, Robin, rodoljub, ruma, sap, septembar, ShtagodShtagod, SKYLINE, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, Tihi86, Trpe Grozni, TRZH92, Velizar Laro, Vlada78, W123, WerWolf14, yrraf, zajcev1, ZlatniRez