Gde počinje vojska - tu prestaje logika

915

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Sep 2013
  • Poruke: 198

voja64 ::
Jedna preporuka za nošenje noža..


Ima i ova varijanta. Smile






offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

neki žešći bag u igrici Smile

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Opet o policajcima... oni su na ulici, svi ih vide, pa bude i smešnih situacija...





offline
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 706

Prim.prev.Talibanu samoubici prilikom pretresa pronadjen metalni stit(rucna izrada pancir gaca) i kad su ga pitali sto nosi on odgovorio da ne bi imao problema kada dobije 72 device GUZ - Glavom U Zid
GUZ - Glavom U Zid

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Džombometar za 2015-tu

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

RJ ::Džombometar za 2015-tu



I to ukradinski... sudeći po nazivima meseci

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Napisano: 07 Jul 2015 21:48

Ta i ovaj se zdravo nasikiro sa amerikenjcom...


Dopuna: 07 Jul 2015 21:51

Ukradinci se ne sekiradu tako zdravo jer bo njih samo turidu u kafez dok se mal ne uljude il ih prebace tamo di im je mesto ako od otog kafeza nema rezultata..

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Stara Ruska narodna poslovica..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 764 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 4 sakrivenih i 664 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, Apok, Asteker, Avalon015, bankulen, Baždaranac, BORUTUS, BrusLi, C-Gun, curiosity, darionis, Dixtrix, DJUNTA, doom83, Dovla, draganca, Draganeli, Dzoni2412, fijufijukrozkapiju55, g0xy, Georgius, Gradjanin, Guster25, Halabit, HawX, Helket, igorkozar83, Ir, ivan979, Jeremiah, Joksss, jon istvan, JOntra, K a s p e r, Kajzer Soze, KizJ, Lance Guest, Litostroton, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, Marko Marković, mat, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, Milometer, minke, Mis uz pusku, mist-mist, Mitch22, mm1811, Moldovan, momcilob55, monomah, Mrav Obrad, mrgud2025, Nasegorelist, nelezele, nemkea71, Nikoletina Bursac, nixos, Nobunaga, Nole, Novakomp, OgnjenMitric, Paklenica, Papadubi, pera bager, Petar888, Pururin, rakivan, repac, royst33, S-G, shadower78, Tanjagre, trutcina, tubular, user24, vazduh, veljko82, vija, Vlada78, Vlado82, vobo, Volfero, wulfy, zax22r, zillbg, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, 79693, 800077