|
Poslao: 13 Mar 2010 21:38
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
To su zalihe stare,mislim da se vise ne proizvode!
Dopuna: 13 Mar 2010 21:38
Postoji i maskirni!A ima i Orlova(cak dva proizvodjaca),Utvi ,Ikarusa,Albatrosa.....
"Aeropoxy"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
"L&M"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
(doduse ovaj proizvodjac je iz Hrvatske ali pravi ptice sa "nasim" oznakama)
nas proizvodjac dekala:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Sto je uU principu najvaznije,jer maketu mozes lako da nadjes skoro svaku,ali oznake i ne bas!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 13 Mar 2010 21:58
|
offline
- Pridružio: 10 Sep 2009
- Poruke: 917
|
Ja te makete 1/72 izbjegavam...pa to mi je manje od prsta k vragu...sve što je manje od 1/35 ne dolazi u obzir,osim ako se ne radi o vojnim fugarama ljudi
ako npr pocnem izradivati maketu avijacije tj nekog aviona,onda cu rade ustedit pare pa pljunut 100 eura i kupit maketu aviona 1/32,i imati nesto sto stvarno valja vidjet...a ovo je doslovno premaleno...prije neki dan sam skuzio da doma imam jos iz 94-e od mali nogu maketu mirage 2000 od italiera,ali cu je nekom dati pošto je 1/72...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Mar 2010 22:57
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
To je stvar ukusa i subjektivnog misljenja,pa necu da udjem u raspravu!Postujem svacije misljenje i svacije razloge..a ako ti ta maketa toliko smeta,pokloni je meni,necu da se ljutim,majke mi!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Mar 2010 01:53
|
offline
- bartsimpson

- Super građanin
- Pridružio: 24 Feb 2009
- Poruke: 1446
- Gde živiš: Krusevac
|
Ha...i nije losa ideja...
Daj da se organizujemo pa da ispoklanjamo sve sto nam je visak...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Mar 2010 19:25
|
offline
- frenki1986

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Feb 2009
- Poruke: 3322
- Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)
|
Meni je visak hrpa lišca,pjesak za plazu 1:48 i par kablova prosjeka 0,2mm hehehe, hoce li ko ???
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Mar 2010 19:41
|
offline
- Zorge

- Mod u pemziji
- Pridružio: 07 Nov 2007
- Poruke: 8369
- Gde živiš: Ravni Banat
|
Песак за плажу 1:48?
Е то бих волео да видим...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|