Maketarstvo i modelarstvo

232

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • time  Male
  • Ugledni građanin
  • vladimir markovic
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 368
  • Gde živiš: BEOGRAD

@salex_015 za prvu maketu je vise nego odlicno sklopljena Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Odlican do sada @TIME!
@ SALEX samo napred!

Evo ja jos malo pa gotov sa mi-8!Malo su mi svetlije boje isplae ali se nadam da ce wash da ih potamni za nijansu..taman kolko treba! Sistem za teret na "podu" je samogradnja!Zvdezda je nema u kutiji...Uskoro ce biti fotke zavrsenog!Pozdrav!



offline
  • Pridružio: 16 Maj 2010
  • Poruke: 215

Citat:
Sistem za teret na "podu" je samogradnja!



Svaka čast za samogradnju "sistema za teret" ili ramke

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Lepo samo mislim da si malo promasio boje.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Nema sta da mislis..ja znam...kao sto rekoh!Probacu da ih "povadim",a ako ne ne gine mu prefarbavanje..!

online
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3843
  • Gde živiš: JAGODINA

Pokušaj ti da ga zatamniši središ što bolje umeš! Verujem da ćeš 99% uspeti u tome. A ako ne, ja ću da ga kupim, a ti za te pare uzmi novi, pa sve iz početka. Wink
Šta kažeš na ponudu? Ziveli

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Brate mili kad bi znao kolko sam zivaca potrosio na njega!!!Plus to mi je poklon od drugara maketara,tvog komsije iz Cuprije..!Pozz!

ps-ima da zasednes i da uradis boljeg... Ziveli

online
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3843
  • Gde živiš: JAGODINA

Pa ja to baš zbog tvojih živaca! Da se ne nerviraš više... Mr. Green Sve je to samo hobi. Uživanje na prvom mestu. A ja krećem čim otopli. Izađem napolje, rasprostrem alat po stolu. Sastavljam i uživam u lepom vremenu...

offline
  • Pridružio: 27 Dec 2010
  • Poruke: 116
  • Gde živiš: Zemun

Баците се ви на моделарство,теже,скупље ал ужитак загарантован.
После пичиш са тим ми-8 где хоћеш.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Sumadinac,nisam te razumeo najbolje. Ajde molim te objasni mi ako ti nije tesko.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 717 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 9 sakrivenih i 629 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, AK - 230, alternator, Atomski čoban, AudioTehnica, Bojan198527, bojan313, Boris90, boxbole, Cicumile, Ciri1994, Dare, DeerHunter, dekan.m, Der Rote Baron, Desmond, djboj, dok80, DonRumataEstorski, eagle.rs, Feller, Georgius, Glavonja049, Gogi_avio, Hans Gajger, Imperator_Aleksandr_lll, ivran064, Jelly4183, JOntra, kibihrchak, king111, KizJ, Kole1975, LostInSpaceandTime, MadMike, Marko Marković, mean_machine, Mihailo Gazdić, mikrimaus, Milometer, MK10, mladen.zovko, Moldovan, nemkea71, nevjerna beba, Nikoletina Bursac, Novakomp, nuke92, OgnjenMitric, Oscar, Pekman, Pero, Pururin, raster12, Ray1973, RD84, repac, Romibrat, rovac, Sale0501, sekretar, Shinobi, Sirius, skok, skvara, smuk, sony771, sslay, stagezin, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, tritonus, trutcina, US_Rank_0, Username1000, Vlad000, Zastava, zeka013, Zmaj Tolak