Maketarstvo i modelarstvo

292

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2012
  • Poruke: 22

m.brajkovic ::

Mislio sam prvo da ga bojim samo braon bojom posto je on vec zelen, ali ipak sam ga prefarbao i zelenom. Ne kajem se, lepsa ja ova svetlo zelena, deluje realnije, uzivo je jos lepsa. Smile



У меня нет больших слов реальном самолете



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Skaj, aj kad budeš išao do em-hobija, pitaj da li oni znaju, molim te! Totalno sam u nedoumici, a žuri mi se da naručim!



offline
  • Pridružio: 26 Jun 2012
  • Poruke: 22

ja sam uplatio za EA 18 G glower 1/144 1300 RSD sura stize ovo je bilo super danas stuka sutra f-18
evo vam jedan klip ekstra je meni se svidja pa i vama ce sigurno
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

maestro ::Skaj, aj kad budeš išao do em-hobija, pitaj da li oni znaju, molim te! Totalno sam u nedoumici, a žuri mi se da naručim!
Evo sad cu Smile

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2012
  • Poruke: 22

a ja volim f-18 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
jolly rogers

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

m.brajkovic ::Skyrider, kako ti lepis dekale? Topla voda, dalje...? Oni me najvise cimaju, plasim se da ga u finishu ne upropastim. A veoma sam zadovoljan kako mi je ispao za prvi put, narocito boja. Smile
Uzmes, iseces sa kartona ,drzis pincetom i ubacis u casu tople vode .sacekas 15 sec ,izvadis, prineses plastici ,vlaznim prstom predjes po plastici tamo gde hoces da stavis (ako traba da se pomeri malo) i stavis dekal nezno skudajuci sa kartona Smile

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2012
  • Poruke: 22

i ja cu sutra da izbacim neke slike od f-18G kad mi stigne

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

@maestro - humborl 88 ili 101 Wink

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2012
  • Poruke: 22

ko ovde ima neku maketu 1/48

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

@Skajrajder, hvala ti mnogo!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1411 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 3 sakrivenih i 1334 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aco76, aleksmajstor, alex71, ALEXV, bbogdan, blatruc82, bojan1234, Botovac, BraneS, BUDDAR70, cuculo, cuvarkuca, darkkran, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Džekson, Feller, goxin, GT, iceburn, Ivoo, JOntra, K2, Kapetan Hadok, kaskadija, KizJ, Kobrim, kutija11, laurusri, ljuba.b, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, luka35, MarkoD, mat, mean_machine, Miler88, momcilob55, naki011, nemkea71, nenad81, nuke92, OKT, OldKresoje, Orc, ozzy, Parker, pein, peradetlić, PlayerOne, Qvazimodo, radza1, raptorsi, raso76, Remain, sevenino, Shajlok, Spinosa, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, Vidlič, vidra1, Vlad000, yufighter, Zoran1959, zubri, zziko