Maketarstvo i modelarstvo

294

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 163
  • Gde živiš: Valjevo

Скај ако није проблем сликај све три макете које си направио до садаа да видимо како изгледа Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Napisano: 07 Jul 2012 0:19

6 Tajfun ,6 Very Happy

Evo i F-16 Night Falcon-a



Dopuna: 07 Jul 2012 0:43

@ M.brajkovic -vidi koliko dekala a ?! Smile a ti se zalis zbog 6,7 Wink


@ Tajfun ,samo za tebe Ziveli



offline
  • Pridružio: 05 Avg 2009
  • Poruke: 67

Svaka cast Sky, sve si bolji i bolji, samo napred i samo tako nastavi, sve lepse i lepse! Smile

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 163
  • Gde živiš: Valjevo

Јао да чуј мене 3..
Свака част за Ф16 ,ОДЛИЧНА МАКЕТААА Smajli

offline
  • Diplomirani inzenjer informacionih tehnologija
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 464
  • Gde živiš: Kladovo

Sky, ja moram da se zalim, sklapam maketu prvi put u svom zivotu. Very Happy

Ljudi, jel ima negde da se kupi maketa Orla i Galeba u 1:72 razmeri?

offline
  • pavlo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2011
  • Poruke: 1074

m.brajkovic ::Sky, ja moram da se zalim, sklapam maketu prvi put u svom zivotu. Very Happy

Ljudi, jel ima negde da se kupi maketa Orla i Galeba u 1:72 razmeri?


G-4 je imao do pre nekoliko godina.Bila je to jeftina i dobra maketa Smile .
Sto se tice Orla, ima da se kupi ali su skupe i teske za izradu.

Takodje postoji i ovo, ali tek treba da ga izbace u prodaju

offline
  • Diplomirani inzenjer informacionih tehnologija
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 464
  • Gde živiš: Kladovo

Koliko skupe i gde?

offline
  • pavlo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2011
  • Poruke: 1074

m.brajkovic ::Koliko skupe i gde?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Pa 25 evra nije mala cena. Ali u setu idu i rezinski delovi...

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2011
  • Poruke: 100
  • Gde živiš: Između dva plasta sena.

Добро је само да кабина није вакумска ("Vac-form")...још вучем трауме из детињства од тога Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 967 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 6 sakrivenih i 881 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleksandar89, annon, Apok, as2025, Ba4e, Belac91, BlackTower, Bojan198527, Bozjidar87, Brada64, brufen, bukefal, celt, Cirkon, Comyymoc, Djota1, DonRumataEstorski, dule10savic, El-Komadante, Electron, elenemste, Feller, Georgius, Gitzherai, Glavonja049, goran.vvv, gorankuba, GORDI, Great White, GveX, HawX, HrcAk47, iceburn, Ilija Cvorovic, Insan, Jecmendo, Kalem, Konda, Lucije Kvint, mercedesamg, Metanoja, Mika777, Milometer, milos97, mirkoro, mnn2, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nnovakis, nuke92, Oscar, pera bager, Pilence, procesor, Ray1973, rovac, ruma, scimitar19, Smajser, Smiljke, sombrero, Srki98, tmanda323, tomo2, ujke, umpah-pah, veljko82, Vlada1389, Vladimir90, VNVK, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, xAlex2, Zdenko, |_MeD_|