|
Poslao: 28 Avg 2012 13:12
|
offline
- Skyrider
- Ugledni građanin
- Pridružio: 15 Mar 2012
- Poruke: 482
- Gde živiš: Novi Beograd
|
CHARLIE JA. ::Zbog PTB-a ne meogu.
Tacno tako ,ali bez ptb-a mogu
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2012 15:14
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 163
- Gde živiš: Valjevo
|
Поздрав,
ево данас синоћ сам шеме ставио на цд и данас баш отишао да ми иштампају,коштало је 50 дин полисту значи 3 по 50 је 150 и купио лепак за папир 100 динара 250. ради се о авиону Ф 16 качим слике када завршим мало да убијем време
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2012 15:20
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 688
|
Aj nek je sa srećom. Ima na "Borbenim Avionima" linkova za spita i šturmovika
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2012 15:32
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 163
- Gde živiš: Valjevo
|
Видео сам маестро,нарезао сам много модела на цд ово сам само ф 16 иштампао да видим ваља ли чему
ево сајта има и упутство када се кликне на авион а када се кликне изнад на текст скида се шема.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2012 15:39
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 688
|
Typhoon996 ::Видео сам маестро,нарезао сам много модела на цд ово сам само ф 16 иштампао да видим ваља ли чему
ево сајта има и упутство када се кликне на авион а када се кликне изнад на текст скида се шема.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kako ove Japance nađe?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|