Privredno kretanje namenske industrije Srbije

172

Privredno kretanje namenske industrije Srbije

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

MarKhan ::Ovo me podseća na onaj "projekat vojnika za 21 vek" koji je bio aktuelan pre 10-ak godina, a taj vojnik je izgledao kao američki vojnik iz 1985. Laughing

Pa to je taj projekat samo sto je nesto napredovao od tada. Mislim da je ovo to:







Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Napisano: 29 Jul 2013 0:55

Pa da, samo bez tih "gedžeta".

Dopuna: 29 Jul 2013 12:33

Kupio novine, Azeri razmatraju.
Od gadgeta ima laserski daljinomer u torbici na pojasu, CCD kameru na šlemu i LCD ekrančić za oko, refleksni i pasivni nišan na puški M-21, nekakav kompjuter sa tastaturom, GPS i komunikaciju sa odeljenjem.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Srbija, Azerbejdžan i super vojnik
Citat:Azerbejdžan razmišlja da se uključi u projekat "Jugoimporta" SDPR "Vojnik budućnosti VB-10", na kom u srpskoj kompaniji rade već duže vreme, piše Blic.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

"Jutarnji": Hrvatska i Srbija bi opet mogle da izvoze tenkove

Citat:"Moglo bi se dogoditi da za nekoliko godina hrvatsko-srpski tenkovi opet budu prodavani u Africi ili na Bliskom istoku", piše list i navodi da već postoje planovi o zajedničkoj saradnji vojnih industrija dveju zemalja, uz podsećanje da je nekadašnja SFRJ bila "značajni izvoznik naroužanja".

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

a na slici M80 Laughing

offline
  • ozzy 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 567

taman sam hteo ovo da postujem na temi o m84.
po meni naucna fantastika sirokih razmera osim ako se pod ovim ne podrazumeva zajednicki kompletni remont i modernizacija postojecih m84.

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Ekonomski se ne isplati praviti tenk. Mozda se zajednicki bude pravio neki oklopnjak ili nesto drugo sitno.

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

A mozda, samo mozda, novinari lupetaju kako bi prodali pricu koja ni na cemu nije zasnovana.

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Gde ima dima ima i vatre, čini mi se da ovo o tenkovima postoji priča već duze vreme , nije to bez- veze.
Pominjano je nešto u vezi Kuvajta.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1096 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 11 sakrivenih i 1001 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, alex71, Andrija357, Asparagus, BB, bigfoot, bojan_t, bojank, bokicacar, boromir, Bubimir, C-Gun, cenejac111, Cirkon, darkojbn, Despot1, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Džekson, esko_hz, Flanker-G, GandorCC, Georgius, Giskard, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, ikan, ivan1973, ivan_8282, jalos, Kenanjoz, KimiMR, knutveliki, koom0001, Koplje, kulus, kybonacci, Laluvr, Lance Guest, Lep1na, Lester Freamon, Linda, MagicniHerpes, Mali Rambo, mercedesamg, Mi lao shu, Miki 24pbr, Milan 84, milanpb, milenko crazy north, Milometer, MK10, mocnijogurt, Moldovan, moldway, Motocar, Naj-Turs, Natuzzi, ObelixSRB, Panter, pein, PITT, PlayerOne, Pururin, Remain, rodoljub, SamoGledam, Sevatar, Sevetar, Shinobi, Sone0883, synergia, The_new_Statesman, Timočka Divizija, tomo2, tubular, Veless, veljko82, Vilhelmus, Vladimir O., Vozd0714, 787