Snajperi u akciji...

1

Snajperi u akciji...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27325
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Snajperi u akciji..fotke. Estetika bez statistike.
Zahvaljujem našem članu sa nickom Maha na ovim sjajnim fotkama. Ko god ima neku lepu i ubedljivu fotku snajpera, neka je ovde postuje. Može kratak komentar (ko je slikao, gde je slikano, ako nije jasno) , ali nije obavezno.


















Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

O druze ima ih jos ali se nadam da ih cuvas za kasnije.Pozz!



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33395

WWII






Ti ne vidis njega ali on vidi tebe...majstori kamuflaze.





offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Narocito zene snajperke u naj izdanju!

Dopuna: 21 Maj 2009 19:31

A Simo Hayha!

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27325
  • Gde živiš: I ja se pitam...

10x10 ::Snajperistu u akciji je "tesko" slikati, a i ne vole da se slikaju. Sve ostalo je sminka. Ove ske u boji su vidljivo "namestene".

Sirijus izvini za ovo snajperista ali sam navikao da tako kazem, sve kolege zovu sebe snajperistima, navika je cudo.


Ziveli

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Pa ovo u boji i jeste namesteno ali prethodne i nisu bas...toliko... cekaj tek da vidis sta jos ima!maha

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27325
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Još iz Mahine kolekcije...








offline
  • Pridružio: 09 Jan 2009
  • Poruke: 667

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27325
  • Gde živiš: I ja se pitam...

I dalje Maha...







Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 620 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 2 sakrivenih i 564 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, Apok, awathorn, Bombona, brane2208, carinko, Cirkon, dolinalima, DonRumataEstorski, DS01, Duschi, Gintoki, Joint Chief, K a s p e r, kasikaz, komsija1, koneks, koom0001, Kordon, kybonacci, Lazarus2, Lazur_01, Lep1na, leptirleptir, lima, Magarac, mat, mercedesamg, Miletić Zoran, mladen.zovko, nerislav2025, omen, Papadubi, Pavel Medved, pera bager, Prašinar, redstar72, sekretar, Spinosa, Srki98, stefan95, Tamna_strana_Meseca, vaso1, VBoss, vdeki, Vlad000, vladanan, voja64, Vrač, vuksa72, Weah88, Zastava, zgoljo, zil10