Snajperi u akciji...

70

Snajperi u akciji...

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ceo album je sa Ukrainske strane okačen i to još 2015.g.polovina godine...
Ako oni lažu ,lažem i ja ...
No možda je ključ u nazivu albuma
ИНТЕРЕСНОЕ ОРУЖИЕ НА ДОНБАССЕ
Dali je moguće da je oružje šetalo u zapleni ili su slike skupljali sa obe strane pa okačili.
Interesantna grupa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
U njojzi uz ovaj album sa 1561 slikom ima još Албуми-580komata sa blizu 85000 slika..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39644

Snajperisti VS



online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39644

offline
  • arsa  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Jun 2011
  • Poruke: 419

Kao da Rusi dosta više koriste noćne uređaje u odnosu na termale ili možda grešim.!

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39644

Dećki iz susjedtsva sa početka rata i LK M70 sa ON u službi


offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Verovatno da im je i municìja lovačka sa zrnom koje je zabranjeno po konvenciji u vojne svrhe.
Nalazili smo te karabine i retko je u kojem bilo municije sa celim košuljicama osim kod kalibra 8x57 .

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39644

Vojo bilo vreme daj šta daš kako kod njih tako i kod nas sa druge strane.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Citat:Urban and Rural law-enforcement snipers.
© Lithuanian Police Anti-terrorist Operations Unit ARAS


online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39644

Finski sanjperista i njegova TKIV 85

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22270

Najbolja Mosinka ikada napravljena. Jeste da je od originala ostao samo sanduk, ali... Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1190 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 9 sakrivenih i 1099 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, Asparagus, Avalon015, bankulen, Belisarius, Ben Roj, Bgd123, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, BOXRR, brandža84, bukefal, cikadeda, Cirkon, Colt D, Dejan_vw, deLacy, dendrit86, Dixtrix, dukajov, duro1990duro, eagle.rs, Georgius, Gogi_avio, goxin, ivran064, Jaz, Kaplar2, kinderpingvin, Koplje, kripo, Lester Freamon, Macalone, MB120mm, mdp92, Medojed, mercedesamg, Miki 24pbr, milanpb, Milometer, mocnijogurt, Natuzzi, nekdo, nemkea71, nevjerna beba, OgnjenMitric, pajkan, pein, Pekman, Permaldar, pfc74, pisac12, Qwertyuio, radoznao, redstar72, S-G, sabros, saki80, SamoGledam, Sevetar, Sky diver 29, Speer, ssekir75, StalniPromatrač, stokssone, The Boss, tooljan, troki1971, tuf, Valter071, vathra, vidra1, vrgudinac, Walter Kurtz, wolf431, yufighter, zax22r, zeka013, zokizemun, 787, 79693