Vojna fotografija

310

Vojna fotografija

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

SLAVNI Sovjetski konstruktori avijacije ns jednom mestu-Jakovljev,Tupoljev,Lavočkin i Mikojan u Tušinu 1949.g.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

Amer


Gruzijski specnaz u Abhaziji 1993



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Паттон и Жуков на параде победы в Берлине.


offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet



Citat:Armored column in Yugoslavia 1941

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

pein ::

Овај би се саплео о немца, не би га ни приметио. Ладно. Ziveli

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Napisano: 25 Maj 2016 16:02

Советский и немецкий офицеры пожимают друг другу руки после вторжения в Польшу, 1939-й год.



Dopuna: 25 Maj 2016 16:08

Kraj DSR i CA sa zaplenjenim zastavama Japanske vojske.

Berlin proslava pobede vojnika oslobodioca sa Istočnog i Zapadnog fronta..

Sve slike su sa [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Iz galerije slika :
Bundesarchive Photos 1933 - 1945..+ all fields of WWII

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Nacvrcali se zesce... Laughing

6. oktobar 1973. izraelski Serman M-50 (razni modeli modernizovani sa dizel motorom i francuskim topom 75mm) ide na front ka Golanu. Definitivno rezervisti posto je poslednja aktivna jedinica sa tim tenkom rasformirana 1972.

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

f4u corsar ww2

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1430 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 10 sakrivenih i 1354 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aleph_one, ArchaBasha, baltazar01, Bobrock1, BORUTUS, bunker, Cicumile, Clouseau, cole77, Comyymoc, Djokislav, doktor097, DragoslavS, Duh sa sekirom, Džekson, Electron, galico, glados, GveX, ibssa, Igritelj, Ikica977, Insan, IvanMiletic, Jaxupa, jimi_agf, JK, Jose, Kajzer Soze, komenski, mgolub, milenko crazy north, Miler88, Milometer, monomah, MountAndBlade, mrdaak, mrgud2025, naki011, nenad81, nixos, Parker, Pekman, redstar72, repac, royst33, S-G, saputnik plavetnila, Semberija, SirOliver, Sky diver 29, Smiljkovich, Srna, Troja, Tvrtko I, VJ, Vladimir90, Walkers, wulfy, Zanimljivo, ZetaMan, Zoran1959, zrno, 79693, 800077