Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

1236

Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29319
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

OT:Pukovniče, problem golubova u prodavnici Metro u jednom delu Bgd su rešili tako što su u omiljeno gnezdilište, tj glavni ulaz gde su potporne grede ispod lexana bile idealne za skrivanje (možeš da zamisliš na šta je ličio asfat ispod), postavili zvučnik koji je oglašavao kliktanje grabljivica. Golubova više nema. Kraj OT.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

ОТ, vol. 2 Mr. Green

Друже пуковниче, не знам како изгледа околина твог балкона, али можда би и овако нешто могло бити решење...



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5731

Ove dvije metode nisam testirao jer mi nisu baš izvodljive. Ali za nevjerovatni koliko je to uporna perad, bilo je dana kada sam i po tri puta rušio gnijezdo. Kaže internet, uzmi one wc sanitare pa tretiraj površinu, to im smrdi i bježe od toga...aha, kako da ne. Sad još i u čistom da izasravaju Smile

offline
  • hyla  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 574

Evo linka sa kliktanjem jastreba:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dovucite na neki stari mobilni ili preko nekog zvučnika koji će stajati na terasi i pustite da se vrti preko dana. Garantovano se golubovi neće pojavljivati.

offline
  • stug 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2018
  • Poruke: 2305

Nova generacija ccc. Moglo bi ovdje pitanje: sta je walkman, mp3 player ...? Smile

offline
  • Pridružio: 20 Maj 2017
  • Poruke: 2474

Oprez, šta ako komšijski papagaji i kanarinci pocrkaju od staha ? Mora da ima NVO za zaštitu golubova, papiga i ostalih pernatih štakora.

offline
  • hyla  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 574

Dežurni šta je ovo, ko je dao voljno?

Blake ti si na redu...

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22295

Posto Blake-a nema, jedno malo cudno Smile
Kada i kako je Srbin potopio nuklearnu podmornicu?

offline
  • Pridružio: 20 Maj 2017
  • Poruke: 2474

Da nije negde kod Nove Zemlje na onom *groblju* nuklearki ?

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22295

Mnogo juznije Smile Karibi prakticno.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1123 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 8 sakrivenih i 1047 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, Apok, Asteker, b_z_b, blankspace, bojank, bpvl, BtR-45, Bubimir, Centauro, cifra, deks, Denaya, dinamik, djonsule, Dogma21, DS01, dusan.l, dushan, dzada, Džekson, GT, HogarStrashni, ikan, Inner-Cell, IpMan, Jaxupa, Kajzer Soze, konstruktor, lanishtefm, MadMike, Mali Rambo, Michellefromrezistance, milanpb, milenko crazy north, Miler88, Milicija Krajine, milos.cbr, milos97, milutin134, Motocar, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, obsc, OKT, opt1, pablojepao, Panter, panzerwaffe, pein, Sirius, sistem22, Smiljkovich, ss10, Tvrtko I, Velizar, veljkovicdani, vrgudinac, vukdra, yiyi, zlaya011, Zoran1959, Zrcalo, Zvonkozvonko, Šule, 79693