Žene u vojsci / policiji

308

Žene u vojsci / policiji

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

djox ::Gordana Garašić postaje prva generalica Hrvatske vojske



Citat:U Afganistanu će biti savjetnica zapovjednika za rodna pitanja. Trajno promaknuće dobit će kad se vrati iz misije za oko godinu dana

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Iako jesam za ravnopravnost polova.... ovo je toliko očigledno političko unapredjenje.
U ostalom vidi se i po postavljenju - general za ravnopravnost...

Fensi ime za političkog komesara.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5592
  • Gde živiš: Novi Sad

Генералица? Mr. Green



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Georgius ::Генералица? Mr. Green

Isto kao kod nas što umesto vojnik kažu vojnikinja...





offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

RJ ::Georgius ::Генералица? Mr. Green

Isto kao kod nas što umesto vojnik kažu vojnikinja...



Ako tako govore, onda je greška. Svi činovi, pa i naziv vojnik, idu u muškom rodu.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

rade012 ::RJ ::Georgius ::Генералица? Mr. Green

Isto kao kod nas što umesto vojnik kažu vojnikinja...



Ako tako govore, onda je greška. Svi činovi, pa i naziv vojnik, idu u muškom rodu.


Prelistajte časopis Odbrana, unazad neki broj pa će te se i lično uveriti gosn kapetane...
Očigledno niste upućeni u sve domene reforme sistema Wink

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

I dalje ti kažem da je greška, a na pp ću ti poslati i zašto. Smile

PS Ko sve ne radi u novinama, ništa nije čudo. Ne pakuju je džabe u celofan.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

@Ron U Hrvatskoj postoji zanimanje "Prostitutak" Wink Very Happy

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Mora da je Dizni dobio ideju za MULAN od nase Milunke;)

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet









Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1245 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 0 sakrivenih i 1239 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., ISOF, knutveliki, nenad81, Otto Grunf