|
Poslao: 24 Jan 2013 09:12
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Јел беше ''Канађанка''?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 25 Jan 2013 19:10
|
offline
- Uroš Jagodić

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 21 Jul 2012
- Poruke: 2
|
Да да да то је спољни старт са правца писте испред старог хангара ВТР окренутог према затвору.
Само несећам се где је завршила та кућица спољног старта.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Jan 2013 21:12
|
offline
- Pridružio: 08 Jan 2012
- Poruke: 19
|
Napisano: 25 Jan 2013 20:25
Да да да то је спољни старт са правца писте испред старог хангара ВТР окренутог према затвору.
Само несећам се где је завршила та кућица спољног старта.
Dopuna: 25 Jan 2013 21:12
Из које је године ова фотка са спољним стартом.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Jan 2013 22:37
|
offline
- topalovicdj
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 05 Mar 2006
- Poruke: 656
|
lici da je druga polovina 80-tih,piloti i pitomci pored NL-16-ica
pozdrav Djordje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jan 2013 00:18
|
offline
- Pridružio: 08 Jan 2012
- Poruke: 19
|
она фотка са спољним стартом је сигурно после 85 јер никог нисам на први поглед препознао.
поздрав Зоран
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jan 2013 20:52
|
offline
- Pridružio: 08 Jan 2012
- Poruke: 19
|
Napisano: 26 Jan 2013 20:49
Стар се користио за дневно и ноћно летење ноћно уз подршку рефлектора за осветљавање писте и то у програму два пута годишње цела ескадрила а у дневним варијантама код увежбавања слетања са протрчавањем.Фотка је са Пуле спавао сам испод тог старта , на првој фотки се у позадини види цивилни торањ а стрт је на позицији спојнице испред бившег хангара ВТР. Ова фотка је после 86 снимљена
Dopuna: 26 Jan 2013 20:52
Ово су летачи инстуктори из миговске ескадриле. Дајте још неке фотке са аеродрома јел неко зна можда штс је са два ТВ-33 која су стајали поред рулне стазе непосредно преко пута истакача.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|