|
|
|
Poslao: 14 Sep 2009 16:52
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27359
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
nebkv ::Sirius ::
Lacko, Nebkv,
izvinjenje se prihvata, a sad lepo prekinite chatovanje i nazad na temu. Ili to, ili sankcije...
Kakvo izvinjenje Ja se na taj komentar nisam osvrtao a mogao sam.1999 sam bio na Kosovu u sastavu pvo,i jedva ostao ziv nakon jednog napada NATO avijacije krajem maja,pa opet nemam nikakav problem da ih je doslo jos ovoliko,stavise...
Ali da ne idemo dalje van teme.Orao 25103 je ponovo bio zvezda statika Bio je 2003 u Batajnici prilikom tadasnjeg aeromitinga,kao i 1985 na Uscu.
Pilot u travi,zahvaljujem
Za svađu, brate, treba dvoje. Dobro je što je prekinuto. Šteta bi bilo da ovako lepu temu pratite ''sa tribina''.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2009 16:57
|
offline
- beowl

- Elitni građanin
- Pridružio: 14 Sep 2009
- Poruke: 1902
|
berkut S-37 ::Eeh sta smo ti mi Srbi(janci)!
Kukate za par sati hodanja i stajanja i malo gladovanja, a sta treba da kazu ljudi koji su organizovali aeromiting?
Zamerke koje se upućuju na račun pogrešnih servisniih informacija, potpuno su na mestu.
Bilo je objavljeno da će ići šatl linija od Sava Centra - nije je bilo.
Bilo je objavljeno da će linije 706 i 706E biti značajno pojačane - bilo ih je manje nego što ih inače ima po nedeljnom redu vožnje.
Bio je najavljen poseban režim saobraćaja - nigde ni "p" od policije na starom batajničkom drumu (za koji se znalo da će biti najveće usko grlo), što je dovelo do masovnih obilaženja kolone i naravno masovnog zastoja.
Nisu svi ljudi iskusni, pa da znaju da je najbolji način da se u ovakvim prilikama dođe do Batajnice: a) polazak u cik zore b) strateški manevar zagrebačkim autoputem preko Nove Pazove.
Jer kao što svakom "bundžiji" možemo da saspemo u lice da "nije glup pa da ne zna kako izgleda kada 100 hiljada ljudi nagrne na mali drum", isto to može da se saspe i nadležnima u lice. Zašto bi oni bili oslobođeni tog saznanja?
Mislim, meni ni u džep ni iz džepa, ali ovo napominjem zbog ljudi koji su negde oko pola pet popodne, kada sam ja krenuo nazad, još uvek dolazili peške na aerodrom sve sa malom decom u rukama. Mogu misliti kako su se osećali, a ne verujem da im je falilo dobre volje i rešenosti da dođu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2009 17:10
|
offline
- berkut S-37
- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2009
- Poruke: 1038
- Gde živiš: gde stignem
|
Sve je to OK, ali treba razdvojiti organizaciju aeromitinga i gradski prevoz! Prvo je u nadleznosti Vojske, a drugo u nadleznosti zadriglih direktora GSP i gradske vlasti, policije itd...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2009 17:25
|
offline
- sivcev

- Građanin
- Pridružio: 01 Sep 2006
- Poruke: 90
- Gde živiš: Novi Sad
|
poletanje Bell-212
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
p.s.
neznam kako da ubacim video da se odavde gleda pa ako moze neki moderator to da odradi bicu mu zahvalan
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2009 17:35
|
offline
- Vl veliki

- Počasni građanin
- Pridružio: 28 Okt 2007
- Poruke: 848
|
grbe :: Curenje goriva na stajanci, zajedno sa tepsijama su normalne stvari. Tako treba, nije kvar u pitanju.
Ma znam da je curenje normalna stvar, praznio sam tepsije tokom sluzenja roka, al ovde je bukvalno curiklo ko iz cesme…
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2009 17:45
|
offline
- nebkv
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2007
- Poruke: 3543
|
Sirius ::nebkv ::Sirius ::
Lacko, Nebkv,
izvinjenje se prihvata, a sad lepo prekinite chatovanje i nazad na temu. Ili to, ili sankcije...
Kakvo izvinjenje Ja se na taj komentar nisam osvrtao a mogao sam.1999 sam bio na Kosovu u sastavu pvo,i jedva ostao ziv nakon jednog napada NATO avijacije krajem maja,pa opet nemam nikakav problem da ih je doslo jos ovoliko,stavise...
Ali da ne idemo dalje van teme.Orao 25103 je ponovo bio zvezda statika Bio je 2003 u Batajnici prilikom tadasnjeg aeromitinga,kao i 1985 na Uscu.
Pilot u travi,zahvaljujem
Za svađu, brate, treba dvoje. Dobro je što je prekinuto. Šteta bi bilo da ovako lepu temu pratite ''sa tribina''.
Ovde su neki loncici pobrkani .Ja sam se u jednom svom postu obratio clanu "Boksi"i prokomentarisao neke njegove fotke rashodovane tehnike.Na komentare clanova "Lacko" i "Greenmachine" nisam imao nameru osvrtati se dok nisi spomenuo mene u nekom kontekstu "izvinjenja i sankcija" zajedno sa "Lacko" sto me je iznenadilo jer se u njihove komentare nisam upustao.Tema je velika,dosta clanova ostavlaj svoje komentare u kratkom roku pa mogu da razumem da ti je nesto promaklo u citanju.Ako se vratis dve-tri strane unazad videces da si me pomenuo bez ikakvog razloga.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2009 17:51
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13026
- Gde živiš: Srbija
|
Sa sajta MO
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|