Aeromiting "Kecskemét 2010"

18

Aeromiting "Kecskemét 2010"

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2008
  • Poruke: 416

Najzad sedoh i u ovu grdosiju! Kokpit mi nisu dali da slikam.




Dopuna: 09 Avg 2010 2:59





Dopuna: 09 Avg 2010 3:02



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

sasans23

Za engleski si skroz u pravu. Za divno čudo, nemački govori dosta ljudi.

Miha79

Odlične fotke!
Odakle si slikao preko betonske prepreke?
Da se nisi ti pentrao na kontejnere? Very Happy



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Svaka vam čast ljudi na fotografijama !!!

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

extra..
nemam reci

offline
  • vlvl 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 14 Jun 2010
  • Poruke: 866

Fantastican nastup francuskog Rafala.

Nastup spanskih F/A 18 i Miraza F 1.


I nastup belgijslog F 16.

offline
  • tkd 
  • Građanin
  • Pridružio: 02 Sep 2009
  • Poruke: 76

Jel bio neko juce?
Jel bio eurofajter?
Jel bio brajtlingov tim?
Kakvi su bili?

Ceo dan razmisljam o mitingu. Ekstra utisak je ostavio na mene. Prosto mi je zao sto nisam i juce ponovo isao. Vec cekam sledecu godinu.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Rafal je takođe imao odličan nastup, a po mom skromnom mišljenju bio je i najbučniji avion.

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Svaka cast ljudi za fotke! @Dicus Smajli

Dopuna: 09 Avg 2010 9:54

Upravo su Sasa Ristic i Dragan Zlokas proleteli iznad Karlovaca! Vracaju se sa Keckemeta Zagrljaj Ziveli

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

LJUDI BILO JA FANTASTICNO!

Moj utisci:

Letacki program:

1. italijanski C-27J
2. slovacki MiG-29
3. holandski F-16

Statika:

1. izraelski F-16I
2. USAF F-15E
3. ukrajinski Su-27

Najjaci utisak svakako dog fajt madjarskih aviona. 2 Gripena vs 2 MiG-a 29. Zatim prelet i zaokret 4 Gripena uz ispaljivanje mamaca.

Drustvo je bilo fantasticno, Sale (sasans23), Sivcev, Peggi, Nebojsa (nebkv), Sretenka, Franjo, Marko, i nas drajver Pedja.

Klopa odlicna, pivo solidno, cene pristojne, Madjarice slabe (nase Madjarice su lepse Smile). Nije bilo toliko guzve, fantasticne mogucnosti za gledanje i slikanje.

Zao mi samo sto nisam video austrijskog EF-2000 je nisam bio drugi dan.

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

sad sam odgledao ovaj video od slovacke 29..
kad sad nisam ogluveo necu nikad..
odlican video Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1799 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 3 sakrivenih i 1736 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Asteker, Bobrock1, Bombona, borya90, brane2208, Bubili, Bubimir, cikadeda, comi_pfc, darionis, djile1, djonsule, DragoslavS, dule10savic, dusanobr, Duschi, esko_hz, EXIT78, g_g, gaga23, goran.vvv, Hans Gajger, Haris, HawX, Inner-Cell, Japidson, Jerry Drake, Kenanjoz, komenski, Linda, LjubisaR, luka35, maksi007, marsi, Metanoja, mikhailo, mir juzni, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, pablojepao, pisac12, PoolbegD02, Remarqe, rikirubio, S-G, sabros, sekretar, shlauf, Spila 0405, stegonosa, T55, tomo2, tooljan, ulogovan, uruk, vaso1, veljko82