|
Poslao: 20 Sep 2014 21:23
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2912
- Gde živiš: Niš bre
|
Povodom 102 godine RV Bugarske održaće se aeromiting na aerodromu Sofija-Vraždebno. Na linku je dat program pa ko može da ide nije loše da se pogleda, bar nije daleko od nas.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2014 10:24
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2912
- Gde živiš: Niš bre
|
Hmmm, hiljadu pregleda, a izgleda niko nije zainteresovan da ide, pogotovo sa juga Srbije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2014 10:14
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2912
- Gde živiš: Niš bre
|
Evo i detaljnije, program, a i kako stići do aerodroma
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Okt 2014 10:08
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2912
- Gde živiš: Niš bre
|
Ako je neko bio tamo, ne bi bilo loše da okači slike
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Okt 2014 11:26
|
offline
- Pridružio: 06 Maj 2013
- Poruke: 739
|
4:37, zanimljiv momenat
Amaterski snimci, može da se gleda
|
|
|
|
|
|
|
|