Akro grupe

105

Akro grupe

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Kinezi



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Georgius ::Оснива се нова акро група Небески Гусари на авионима Јак-130 Ziveli

Zar to nije stara grupa? Ranije su leteli na Su-25, sećam se Drecunove reportaže sa Kubinke i Žukovskog gde je bila i neka žena pilot, Ljudmila ili tako nešto.

* *

Živo me zanima kako je ovo fotografisano, odnosno koliko je daleko bio fotograf (avion):



offline
  • EOD 
  • Legendarni građanin
  • UES
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 3574
  • Gde živiš: Tanhauser Gate

slika nema exif pa ne vidim camera/lens make. realno ovakvu 'blizinu' možeš dobiti objektivom od 100-200mm. kako tlo nije pretjerano u bluru rekao bih da je slikano sa veće distance i zatvorenijom blendom.

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5594
  • Gde živiš: Novi Sad

Sale ::Georgius ::Оснива се нова акро група Небески Гусари на авионима Јак-130 Ziveli

Zar to nije stara grupa? Ranije su leteli na Su-25, sećam se Drecunove reportaže sa Kubinke i Žukovskog gde je bila i neka žena pilot, Ljudmila ili tako nešto.


Па у тексту пише да су у ствари "васкрсли" ту стару акро-групу и дали им нове авионе.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Našao sam (10'35''):

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Крыльев Пармы
Нов 2012

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Napisano: 13 Jan 2013 12:26

odlicna Wink



Dopuna: 13 Jan 2013 12:30

jos jedna Wink



Dopuna: 16 Jan 2013 13:00

"Swifts" and "Russian Knights": Performances in 2013
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Napisano: 16 Jan 2013 18:54

^

Prenaglio malo momak .To se doduse desavalo i Vlasovu na OVT . Nista strasno ,malo da zavarnici .

Dopuna: 17 Jan 2013 17:26

Jos jedna odlicna od BA Smile


offline
  • Pridružio: 03 Nov 2010
  • Poruke: 74

[quote="ray ban11"]Napisano: 16 Jan 2013 18:54

^

Prenaglio malo momak .To se doduse desavalo i Vlasovu na OVT . Nista strasno ,malo da zavarnici .

Evo slike i OVT-a


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 990 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 6 sakrivenih i 914 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, AirSremac, ArchaBasha, awathorn, Baždaranac, bb929, blatruc82, Bo96, bojank, boromir, Botovac, Boxy, bozonspeedlab, BtR-45, cifra, Clouseau, cojapop, Dare, deLacy, Dixtrix, dj.ape, DonRumataEstorski, dragoljub11987, dule10savic, dusan.l, dusan2022, dushan, ekser222, jarovitt, Joint Chief, Još malo pa deda, king011, limeni, lord sir giga, MarkoD, markolopin, Michellefromrezistance, Mihajlo, Miler88, MILO-VAN, milos97, Milovan Dinic, Miškić, Mićko, mocnijogurt, nemkea71, nevjerna beba, niksa517, ObelixSRB, OKT, Panter, pein, Piani Jazzer, Prometeus, RajkoB, raster12, S-G, Shinobi, shiro, suton, synergia, tm, Ulzana, Vanderx, vathra, veljko82, Vrač, Zmajac, Zrcalo, 79693