Akro grupe

138

Akro grupe

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

madza ::Stariji i nesto mladji Svajcarci.






Madzo za F-5 ok ali se nesto ne secam za Hantere da su bili Akro grupa,mada su dugo leteli kod njih
pozdrav Djordje



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Citat:Aug 22, 1964 the Patrouille Suisse was officially formed equipped with four Hawker Hunter Mk.58 aircrafts painted in standard camouflage colors.

Interesantno

Citat:In 1999, Patrouille Suisse does not take displays, because of War in Yugoslavia.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Smajli



offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

ray ban11 ::^

Citat:Aug 22, 1964 the Patrouille Suisse was officially formed equipped with four Hawker Hunter Mk.58 aircrafts painted in standard camouflage colors.

Interesantno

Citat:In 1999, Patrouille Suisse does not take displays, because of War in Yugoslavia.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Smajli
hvala,godine,zaboravlja se.Svajcarska inace te 99 nije dozvoljavala prelet svoje teritorije letelicama Alijanse
pozdrav Djordje

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Nema na cemu kolega .Inace imaju zanimljiv istorijat Svicere sa ovom grupom .

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Smile

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Французи, јубилеј

offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

Predhodnici iz 1957.

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Napisano: 10 Okt 2013 15:24

Japanci 28.9.2013.


Dopuna: 11 Okt 2013 8:43

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Citat:Nato Days Turkish Stars Aerobatic Team


offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

predivne Svice Smile


offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

Kako doći do onog Vidikovca tamo?! Zna li ko datum održavanja tih open days ili kako ih već zovu?
Ja moram da odem tamo pa makar vozom.
Evo uzput da okačim jednu iz Novog Sada pre mesec dana.


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2870 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 4 sakrivenih i 2799 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Bojan198527, bojan313, bojank, Chainsaw, CHARLIE JA., cvrle312, DavidA, dexteroza, Djokislav, esko_hz, Flanker-G, glados, gorval, gregorxix, Hitri, ibssa, Jager715510, Jeremiah, JOntra, Kajzer Soze, kasikaz, Konda, Kvaka22, Lep1na, MarkoDzimi, markolopin, MarkoMarkovic86, maxim_von_burdengate, mercedesamg, Mi lao shu, micke83, milanpb, milbos, milenko crazy north, milos.cbr, Mićko, mladen.zovko, mrvica78, nelezele, nenad81, Orc, orfanel, Paklenica, Pekman, Podljub, proka89, RajkoB, Ray1973, redstar011, repac, sarma, ShtagodShtagod, Sone0883, stagezin, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tmanda323, trutcina, vensla, VJ, Vlada76, Wiesel092, xAlex2, Yekaterinburg, 79693