Brišući letovi - snimci/slike

89

Brišući letovi - snimci/slike

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

@bobo....Nema veze to sa nepalom - zastava je neka mornarička a turska se vidi desno dole a i oznake na samom avionu.




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Ако није већ било.
Аргентински Херкулес.



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5731

A.Kvotchur 1992.



A ovaj je ipak pretjerao...




i još puno puno predobrih fotografija...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2011
  • Poruke: 72

Drug pukovnik ::A.Kvotchur 1992.



A ovaj je ipak pretjerao...




i još puno puno predobrih fotografija...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ovaj Tanderbolt nije preterao sa brisanjcem nego se nabo na nos.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5731

Ali nije ga satro...i takav se vratio Smile
U ratu sila boga ne moli

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2011
  • Poruke: 72

Drug pukovnik ::Ali nije ga satro...i takav se vratio Smile
U ratu sila boga ne moli


Odosmo u off topic.
Ovaj avion je nakon sletanja dok je bio u protrcavanju iz nekog razloga uspio da se pobode na nos sto se vidi po udubljenju na donjem delu kapotaza.
Naravno iskrivljeni su svi krakovi propelera i motor je unisten.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

holanđanin...



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre





online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13027
  • Gde živiš: Srbija

Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1639 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 6 sakrivenih i 1578 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., acatomic, aleph_one, Apis Dr, Avalon015, Chainsaw, Cigi, d.arsenal321, dankisha, Dare, Dixtrix, Djota1, Dorcolac, Dovla, Duce, Džekson, eagle.rs, EVIDENTICAR, france93, ginjica, Glavonja049, gregorxix, HrcAk47, igorpet, istina, jalos, Jelly4183, Jeremiah, K a s p e r, Khaless, kib, ljubicad7, lord sir giga, milenko crazy north, Mirage 2000N, Misterrno, Mićko, Nemanja Opalić, Nikolajevic, Panter, Papadubi, Petarvu, raptorsi, repac, saputnik plavetnila, stegonosa, strn, theNedjeljko, tomo2, Vanderx, VekiJ, Vlada1389, Vlada78, vukajlo71, xAlex2