|
Poslao: 02 Mar 2016 17:51
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113918
|
Bulgaria about to launch new fighter jets acquisition program
Citat:According to the local newspaper Novinite, the defence council to Bulgaria’s defence ministry is expected to meet on Tuesday to review the draft project for acquisition of a new warplane for the needs of the country’s air force. This was announced by Bulgarian Defence Minister Nikolay Nenchev during a press conference on Monday, Feb. 29, 2016.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2016 09:47
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2913
- Gde živiš: Niš bre
|
Bugarski piloti MiG-21 dobili nove dužnosti, samo mi malo čudno da je u pitanju samo 4 pilota.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2016 10:47
|
offline
- gavrilon
- Počasni građanin
- Pridružio: 02 Nov 2010
- Poruke: 949
|
Ako Radev stvarno "izgura svoje" i Bugari za par godina dobiju nove avione (pa makar i polovne F-16 MLU) mislim da će zaslužiti da mu kolege još "za života" podignu spomenik...Da mi je neko nekada rekao da ću biti ljubomoran na Bugare zbog toga kakvog komandanta RV imaju rekao bih mu da je lud...Al ispade tako!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2016 06:02
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Интересантно да Бугари изгледа немају НРЗ С-8 у ресурсу па користе С-5. Могуће уствари наше БР-1/2. То се види по томе што њихови Су-25 не носе лансере Б-8М1 него ове УБ-32-57.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2016 08:00
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29318
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
Njihov Bulcomerts KS proizvodi S-5 familiju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2016 08:35
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
ОК ја имам инфо да су куповали од нас.
|
|
|
|
|
|
|
|