Buran

4

Buran

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28414
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

"Svi znaju za svemirski brod Buran, ali postojale su i njegove kopije: BTS-002, Buria i Baikal. Šta im se desilo?"

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2296 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 10 sakrivenih i 2209 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, 9191vs, airsuba, Asteker, awathorn, Bubimir, Cicumile, cifra, cikadeda, coaa, DeerHunter, dekan.m, Dogma21, Dorcolac, Dovla 1980, dule10savic, Džekson, esko_hz, Georgius, GveX, ILGromovnik, ivan_8282, Jecmendo, jodzula, JOntra, Kobrim, Koplje, leopard83, leptirleptir, Linda, Litostroton, LostInSpaceandTime, luka35, markolopin, MB120mm, Mcdado, mercedesamg, metallac777, mikrimaus, milenko crazy north, milos97, mino bosanac, nebkv, nekdo, nikoladim, nikolapetkovic, nuke92, Panter, pedja2506, pera bager, picknick, proljece, Radoslava, Remarqe, repac, SamoGledam, Sevatar, Sevetar, Sirius, skok, skvara, Solunac na steroidima, StankoVrankovic, stegonosa, tecataki, TheDictator, theNedjeljko, toni061, VekiJ, veljko82, vladaa012, Vladimir O., xAlex2, yip314, ZetaMan, Zmajac, Zvone