Civilna avijacija i aerodromi u Srbiji

19

Civilna avijacija i aerodromi u Srbiji

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28423
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

JAT na nebu sveta I DEKADE




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 785 korisnika na forumu :: 110 registrovanih, 9 sakrivenih i 666 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Agape, ajo baba, alex71, ALFASPORTIVO, amonsrb, Andrija357, Arhiv, Betty25, black venom, BlackTower, Blair, bobor, Bobrock1, bojcistv, Boroš, bozomotika, branko7, cakija, Car89, cemix, Chainsaw, cifra, cole77, d.arsenal321, darionis, delrey, Denaya, Dimitrise93, djboj, Djota1, dmrdc, DragoslavS, Dukelander, dule10savic, Ercomero, EVIDENTICAR, Georgius, Glavonja049, Goxy1, GveX, havoc995, Ivoo, jalos, Jeremiah, JimmyNapoli, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, Kakarotsvc, kaput21, Kole1975, Konda, Koser, LostInSpaceandTime, luka35, Makssd85, Marko00, MaRtInsrbija1993, maxim_von_burdengate, mačković, metallac777, Metanoja, Mihailo Gazdić, Milun24, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Nemanja.M, nenaddz, omen, Otto Grunf, ozzy, Parker, pein, pobeda, PoolbegD02, probisic, Reddot, repac, s0ne, Sevatar, sevenino, Sharpshooter, shiro, singa, Sir Budimir, Sirius, Sićko, sombrero, SOVO515, stegonosa, Stoilkovic, TBoy, tomo2, tritonus, Valter071, Veless, Velibor Radoja, veljko82, VNVK, Vrač, zajcev1, Zastava, zax22r, zivojin32, Žrnov, 79693, 800077