Enigma JNA - Podzemni Aerodrom "Željava"

594

Enigma JNA - Podzemni Aerodrom "Željava"

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@...

Od 14:00 je retko vidjen kadar kad avion izlazi iz galerije sopstvenim pogonom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37693
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Iako je u ovoj temi sve već odavno "prežvakano", lik je zaista napravio vrhunski materijal vredan pažnje.
Mogu samo reći, svaka čast !!!



offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5278

cezar 35 ::@...

Od 14:00 je retko vidjen kadar kad avion izlazi iz galerije sopstvenim pogonom.


Evo i nekoliko frejmova iz videa, da to za svaki slučaj bude i ovde:









offline
  • Bojan Vlajić
  • Pridružio: 30 Jun 2010
  • Poruke: 101
  • Gde živiš: Banjaluka


Летачки дан без полијетања... Mr. Green

Извор: инстаграм, још и још.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 684

Trojka, mislim pista.

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2010
  • Poruke: 66
  • Gde živiš: Slovenija - Idrija

Pozdrav.
Dali je sad moguče slobodno doči na piste ili u kasarnu na aerodromu Željava?
Ili je potrebno dobit dozvolu od policije ili nešto takvo?

Ineteresira me, jer bi voleo doč malo u posetu jer sam tamo služio vojni rok.

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

Ako je mogla ova dva posta iznad bez ikakvih posebnih dozvola da se slika gola, mozes i ti da je obidjes. Sam kompleks bivse aerodroma Zeljava je otvoren, tj. ne pripada OS BIH i mozes ga proci uzduz i popreko na svoju odgovornost* (opasnost od urusavanja kaponira, za PP mine nisam siguran da su postavljanje tokom rata)

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2010
  • Poruke: 66
  • Gde živiš: Slovenija - Idrija

Ok. Hvala. Samo da znam. .
Ali ona gore....pa dobra je. Da sam barem blago od donjega rublja.

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2011
  • Poruke: 263

Evo na History emisja o Zeljavi.
Koristena je za prisluskivanje oficira koji nisu Srbi ...
Ha ha
Nije samo o Zeljavi, ali ima deo o njoj.

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27324
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Joja ::Evo na History emisja o Zeljavi.
Koristena je za prisluskivanje oficira koji nisu Srbi ...
Ha ha
Nije samo o Zeljavi, ali ima deo o njoj.


Ми тај канал зовемо Хитлер ченел... Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 756 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 11 sakrivenih i 656 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, advokat84, Agape, alex71, ALEXV, Avalon015, bestguarder, boj.an, bojan313, boro975, BWG, BZ, cebam, Centauro, CrazyDiablo, Cvetkovic, Dannyboy, darkdruid72, darkojovxp, debeli, DeerHunter, dekan.m, desmeki, Despot Đurađ, dj.ape, Djokislav, DonRumataEstorski, france93, Gall, gregorxix, Inner-Cell, Ivoo, Jablan, jarovitt, JohnDoe, kljift, Kole1975, Korle, Krusarac, kunktator, Leteća Krofna, ljubo70, MagicniHerpes, Manjane, marko308, max power, Medojed, mikidragi, mikrimaus, milenko crazy north, mileta4, milimoj, miljannis, Mis uz pusku, miso2709, Mrav Obrad, nebidrag, nelezele, Nobunaga, omen, Perudin_92, Prečanin30, RajkoB, raptorsi, raster12, Rebel Frank, Resnica, Robin, ruma, S-G, saputnik plavetnila, Sase, Semberija, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, tanzanija, tomigun, Vatreni Zmaj, vidra boy, Vlado82, voja64, Vrač, vrlenija, Witcher, zil10, ZlatniRez, Zoran1959, Žrnov, 79693