Otvorena vrata aerodroma Batajnica

40

Otvorena vrata aerodroma Batajnica

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Sall ::Mercury ::A sta bi trebalo da predstavljaju ovi bisevi, prikaz razlicitih sema farbanja i zastava koje su se koristile kod nas? Smile

Jel treba da bude smesno ili? Predobra fora i nesto novo, a super izvedeno. MiG-21M sa LORAP kontejnerom, ostali Bis sa razlicitim tipovima naoruzanja. Po meni, svaka cast tome ko je to predlozio! Cak je bio i 409, sa onim podtrupnim tankom modifikovanim u izvidjacki kontejner.


Nekome smesno, nekome zalosno, kako se gleda.
Muzejske postavke su u Surcinu Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sall  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1905

Zasto si uopste isao? Smile Sta si ocekivao, Su-35?



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Nisam isao. Tesko mi je da gledam.
Obradujem se kad ih vidim da lete iznad Dunava, al i to me slabo drzi kad skontam da sam na nebu video celu LA

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Kako su dogadjaj zabeležili u ruskom blogu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Evo i od mene nesto Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Jos jedan pozdrav svim forumasima koje sam sreo, neke sam tek sad upoznao, a neke znam dugo godina....ce se prepoznaju Wink

Ziveli Ziveli

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Citat:
U čemu je fora sa narandžastim i crnim kapama? Je li to zvanično "nova moda" ili je samo za ovu priliku?

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Ako se ne varam narandzaste kackete su nosili piloti tegljaca G4, isto i mehanicari

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Luka ::Citat:
U čemu je fora sa narandžastim i crnim kapama? Je li to zvanično "nova moda" ili je samo za ovu priliku?


Uočljivost?

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

ај сад озбиљно, са оним бисовима и различитим шемама и стању фарбе. уапо је у очи онај сребрни са пепси ознаком. да ли су то они спремни за тај чувени ремонт или је нешто друго у питању?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 953 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 877 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., b_z_b, bavar357, Bbbggg1979, bojan_t, bokisha253, BrcakRS, C-Gun, cemix, Cirkon, Citalac, crnirocko, DeerHunter, Despot1, Djota1, doktor1964, Dolinc, doom83, draganca, Dzoni2412, Džekson, ekipo26, Electron, Georgius, gost321, goxin, Haris, IpMan, IQ116, jarovitt, jodzula, K2, Kapo64, Krusarac, Lance Guest, Litostroton, luka35, mat, MB120mm, micke83, Milan A. Nikolic, Milos ZA, mnn2, nenad81, nikolapetkovic, nnovakis, Nole, pein, PlayerOne, procesor, proka89, repac, rovac, sabros, shlauf, sicer2012, Sir Budimir, spalev, Srna, styg, superwhy, Tvrtko I, Vladoj, xAlex2, Zastava, Zdenko, Zmaj Tolak, ČOBAN