|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2011 15:18
|
offline
- alfa91

- Građanin
- Pridružio: 27 Avg 2009
- Poruke: 72
- Gde živiš: Futog
|
Rts objavio
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2011 16:20
|
offline
- miljannis
- Počasni građanin
- Pridružio: 30 Okt 2007
- Poruke: 994
|
Vezano za holandski f-16
Slucajno poznajem lika koji radi na ATC i kpji je preuzeo avion od holandske kpntrole leta.kaze da dok je preletao do charlerhoi aerodroma gde je SABCA,pilot nije prijavio nikakve abnormalnosti u toku leta.kasnije su mu sa aerodroma javili da je stajni trap propao pri sletanju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2011 17:00
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27321
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovaj kao da je hteo da sleti na put, a izgleda kao da je tresnuo kao kamen...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2011 18:21
|
rip
- yz1sg

- Nezaboravni član
- Pridružio: 12 Sep 2006
- Poruke: 225
|
Na snimku B-92 se vidi prilicno debeo kabal koji je zakacen za avion u predelu elise. To moze da ukaze na moguci uzrok udesa ali ipak treba ostaviti komisiju da utvrdi sta se stvarno desilo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2011 18:52
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27321
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
U pravu si. Može biti da je pilotu voda ušla u uši i krenuo da panoramsko razgledanje učini interesantnijim...a onda je naišao na kabl. Čućemo u toku večeri.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2011 18:58
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37689
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Srušio se iranski Su-24MK - pilot smrtno stradao, kopilot prošao sa povredama....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2011 20:47
|
rip
- cyber fulkrum

- Nezaboravni član
- Pridružio: 04 Sep 2006
- Poruke: 663
- Gde živiš: OKM RV I PVO
|
Sirius ::http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=10&nav_category=16&nav_id=505244
Ovaj kao da je hteo da sleti na put, a izgleda kao da je tresnuo kao kamen...
..brisanjac 7-8 metara zakacio niskonaponsku mrezu, upalio se u vazduhu,ostao samoveritkalac i desno krilo,od kabine nista.
Pokojni Milun i njegova Cesna septembra prosle godine na aerodromu Smederevska Palanka (Milun iza stakla)
Saucesce svim porodicama postradalih.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2011 20:53
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27321
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Pridružujem se saučešću. Greška plaćena životima.
|
|
|
|
|
|