Boban Novi Sad

Boban Novi Sad

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2020
  • Poruke: 2

Služio sam na ovom brodu 1989/90, vojna pošta 8955, 95. klasa
Bio sam motorista sa bb. 17, spavao sam na krevetima levo od merdevina.
U moje vreme bili su mornari: Valentin-Ohrid, Himzo-Kladuša, Mladen-Zagreb, Mario-Split, Davor-Rijeka, Dragan-Kuršumlija, Branko-Kladovo, Miljanović-Cetinje i Mijović-Bar.
Od starešina komandant Berić Zoran, Ćatović Senad, Bečić Halim, Vinš Beni i Todorović Zoran.
Ako neko od navedenih želi da se čujemo neka se javi u komentar.



offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Берић Зоран, командант
Винш Бени, везиста
?



offline
  • Pridružio: 11 Apr 2020
  • Poruke: 2

Koja si ti klasa bio i koje godine si sluzio?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 967 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 6 sakrivenih i 881 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleksandar89, annon, Apok, as2025, Ba4e, Belac91, BlackTower, Bojan198527, Bozjidar87, Brada64, brufen, bukefal, celt, Cirkon, Comyymoc, Djota1, DonRumataEstorski, dule10savic, El-Komadante, Electron, elenemste, Feller, Georgius, Gitzherai, Glavonja049, goran.vvv, gorankuba, GORDI, Great White, GveX, HawX, HrcAk47, iceburn, Ilija Cvorovic, Insan, Jecmendo, Kalem, Konda, Lucije Kvint, mercedesamg, Metanoja, Mika777, Milometer, milos97, mirkoro, mnn2, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nnovakis, nuke92, Oscar, pera bager, Pilence, procesor, Ray1973, rovac, ruma, scimitar19, Smajser, Smiljke, sombrero, Srki98, tmanda323, tomo2, ujke, umpah-pah, veljko82, Vlada1389, Vladimir90, VNVK, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, xAlex2, Zdenko, |_MeD_|