Hoverkraft na Savi?

Hoverkraft na Savi?

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2011
  • Poruke: 100
  • Gde živiš: Između dva plasta sena.

Ово су два детаља веће фотографије коју сам направио са новог моста преко Саве (Ада Циганлија, Бг). Да ли неко зна нешто о овом пловилу, које из далека изгледа као некакав мали ховеркрафт?





offline
  • riki 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Nov 2011
  • Poruke: 1

pa ako uzmes u obzir da je to dole baza zandarmerije, bice da je njihov.. Idea



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1542 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 3 sakrivenih i 1479 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Asteker, Bobrock1, Bombona, borya90, brane2208, Bubili, Bubimir, cikadeda, comi_pfc, darionis, djile1, djonsule, DragoslavS, dule10savic, dusanobr, Duschi, esko_hz, EXIT78, g_g, gaga23, goran.vvv, Hans Gajger, Haris, HawX, Inner-Cell, Japidson, Jerry Drake, Kenanjoz, komenski, Linda, LjubisaR, luka35, maksi007, marsi, Metanoja, mikhailo, mir juzni, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, pablojepao, pisac12, PoolbegD02, Remarqe, rikirubio, S-G, sabros, sekretar, shlauf, Spila 0405, stegonosa, T55, tomo2, tooljan, ulogovan, uruk, vaso1, veljko82