Pomorski "Taran", SSSR vs. USA

2

Pomorski "Taran", SSSR vs. USA

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@Lox

Tokom Hladnog rata i nije Rusija vec SSSR (mada smo skoro svi mi pa i oni na zapadu cesce govorili Rusi nego li to Sovjeti ). Wink



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22265

Nema skuplje stvari od druge najbolje mornarice.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1122 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 10 sakrivenih i 1044 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 357magnum, ajo baba, Aleksej, Ares89, BOXRR, braca57, Burovnyak, Daba75, Dekanovic, deks, delboy, dendrit86, dexteroza, djboj, dolinalima, drimer, dunavzed, DuškoMraz, esko_hz, Fabius, Feller, g_g, Hans Gajger, howyesno, Kajzer Soze, Kenanjoz, krkalon, Kvaka22, Leteća Krofna, luka1978, MagicniHerpes, Makarid, Mamadu, Manjane, mat, miki kv, milan.tatanac1, Mićko, mocnijogurt, nekdo, nelezele, Nemanja Opalić, Nepopravljivi, nuke92, OKT, Otto Grunf, Parker, peradetlić, PlayerOne, precan, probisic, RJ, Seeker, ssekir75, stalja, stegonosa, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., Tribal, vaci, vathra, vrlenija, yip314, yTBPKPgoqsmdOBQY, zemljanin, zlaya011, Žrnov