Recna Flotila, 15.09.2009. Novi Sad, open day

2

Recna Flotila, 15.09.2009. Novi Sad, open day

offline
  • Pridružio: 07 Mar 2009
  • Poruke: 756
  • Gde živiš: Srbija, Beograd

Citat:Ti brodovi su izvađeni iz Dunava nakon II Svetskog rata, a motori su nabavljeni od Amera.Bili su jako spori ali im je nosivost bila oko 180 tona.Te brodove su potopili Nemci , a bili su u sastavu Rečne flote Nemaca.Imali su čak i VBR.

Koji brodovi ? Aj oznaci sliku na kojoj se nalaze.



offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703



Sada vade pesak kod Gradiške...



offline
  • Pridružio: 14 Mar 2009
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: Kastela

sad vec kad je ric o rrf-u imali mozda ko ko je bija u rrf-u novi sad 89.-90. na forumu

offline
  • Bojan Vukovic
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 189
  • Gde živiš: Banja Luka

rade012 ::

Sada vade pesak kod Gradiške...


čak 4 komada

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 850 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 0 sakrivenih i 840 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, crnogorac, ibssa, Kriglord, ping15, repac, Rogan33, ruger357, Shilok, Vlado82